Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Bitmore

Основное название: Bitmore
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: bitmore.com.ua
Описание деятельности: з 2017 року, тисячі підприємців та учасників криптоспільноти в Україні та Європі скористалися нашими послугами. В даний час ми надаємо такі послуги, як обмін криптовалют на готівку в Одесі, Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Тернополі, Хмельницькому, Броварах, Чорноморську та інших містах України, переведення активів з однієї країни до іншої без використання SWIFT, SEPA та інших платіжних сервісів, а також продаж та купівля криптовалюти у Празі, Варшаві, Парижі, Берліні, Брюсселі та інших провідних столицях світу.

Pro Ремонт

Основное название: Pro Ремонт
Другие названия: Proremont.biz
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: proremont.biz
Регион работы: Луцк

Описание деятельности: Pro Ремонт (proremont.biz) - інтернет - магазин комплектуючих для ремонту. У нас найкращі виробники алюмінієвого профілю для натяжних стель та гіпсокартону, трекові системи освітлення, вставки для натяжних стель, світлодіодні стрічки та блоки живлення, дюбеля та шурупи, які не ламаються через один. Ми пропонуємо вигідні ціни та маємо величезний склад, проводимо закупи великими партіями. Інтернет - магазин «PRO Ремонт» здійснює доставку по всій території України. Доставку проводять такі транспортні компанії як: "Нова Пошта", “Делівері”, “Meest express”, “САТ”, ”Укрпошта” та інші. Гарантійні...

ProFloor

Основное название: ProFloor
Сфера деятельности: Торговля: Мебель и предметы интерьера
Сайт: profloor.com.ua
Описание деятельности: Якщо ви знаходитесь в пошуку якісного, надійного та естетичного матеріалу для обробки підлоги, то ласкаво просимо до інтернет-магазину підлогових покриттів ProFloor. На сторінках сайту кожного клієнта чекає великий асортимент якісних підлогових покриттів від найкращих світових виробників, які відрізняються гарним дизайном, зносостійкістю та простотою у догляді. Професійна та грамонтна консультація експертів та великий вибір каталогу зроблять будь-яку покупку максимально комфортною, а вибір – оптимальним. Кваліфіковані фахівці в зручний для вас час зможуть доставити, зробити безпечне укладання, а також...

Nika Vet

Основное название: Nika Vet
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: nikavet.com
Описание деятельности: Домашні тварини не можуть поскаржитися на погане самопочуття, тому повністю довіряють господареві. Тільки від вас залежить куди звернутися за кваліфікованою допомогою під час екстреної ситуації. Ветеринарна клініка Nika Vet надає терапевтичні, діагностичні, профілактичні та хірургічні послуги в Київській області, які допоможуть вашим улюбленцям якомога швидше одужати. Регулярна участь в конференціях та великий практичний досвід лікарів дозволяє діагностувати та вилікувати котиків й собачок різних порід (щодо інших тварин інформацію слід уточнювати за телефоном) використовуючи сучасні методики.

BELSTA

Основное название: BELSTA
Сфера деятельности: Производство/поставка: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Сайт: belsta.ua
Регион работы: Одесса

Описание деятельности: Продаж взуття, домашнє взуття, взуття, капці.

Медична лабораторія Ескулаб

Основное название: Медична лабораторія Ескулаб
Другие названия: Esculab
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: esculab.com
Регион работы: Львов

Описание деятельности: Ескулаб медична лабораторія із найбільшою мережею відділень на заході України. На даний момент налічується понад 150 відділень у 75 населених пунктах Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей та м.Київ. На сьогоднішній день ми виконуємо більше 820-ти лабораторних досліджень. Щороку лабораторія обслуговує понад 1 мільйон клієнтів та проводить більше 8 мільйонів досліджень.

Зелений Слон 7

Основное название: Зелений Слон 7
Сфера деятельности: Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение
Сайт: zs7.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Компанія «Зелений Слон 7» здійснює пасажирські перевезення європейського рівня по Україні та міжнародні автобусні перевезення з 2005 року.

OutJob

Основное название: OutJob
Сфера деятельности: Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг
Сайт: t.me
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Телеграм канал, який займається розміщенням робіт за кордоном для українців.

Ремонт комп'ютерів Київ

Основное название: Ремонт комп'ютерів Київ
Другие названия: Ремонт комп'ютерів в Києві майстрами Комп-Сервіс
Сайт: comp-service.kiev.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Ремонт комп'ютерів та ноутбуків в Києві майстрами Комп-Сервіс

Ремонт компьютеров в Киеве

Основное название: Ремонт компьютеров в Киеве
Другие названия: Комп-Сервис, Ремонт компьютеров и ноутбуков в Киеве
Сайт: comp-service.kiev.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Комп-Сервис - это команда профессиональных компьютерных мастеров с огромным опытом работы, оказывающих компьютерные услуги в Киеве по обслуживанию ПК, настройке и ремонту компьютеров и ноутбуков на дому или офисе заказчика, а также установка ОС и программ.