Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Bitmore

Основна назва: Bitmore
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: bitmore.com.ua
Опис діяльності: з 2017 року, тисячі підприємців та учасників криптоспільноти в Україні та Європі скористалися нашими послугами. В даний час ми надаємо такі послуги, як обмін криптовалют на готівку в Одесі, Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Тернополі, Хмельницькому, Броварах, Чорноморську та інших містах України, переведення активів з однієї країни до іншої без використання SWIFT, SEPA та інших платіжних сервісів, а також продаж та купівля криптовалюти у Празі, Варшаві, Парижі, Берліні, Брюсселі та інших провідних столицях світу.

Pro Ремонт

Основна назва: Pro Ремонт
Інші назви: Proremont.biz
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: proremont.biz
Регіон роботи: Луцьк

Опис діяльності: Pro Ремонт (proremont.biz) - інтернет - магазин комплектуючих для ремонту. У нас найкращі виробники алюмінієвого профілю для натяжних стель та гіпсокартону, трекові системи освітлення, вставки для натяжних стель, світлодіодні стрічки та блоки живлення, дюбеля та шурупи, які не ламаються через один. Ми пропонуємо вигідні ціни та маємо величезний склад, проводимо закупи великими партіями. Інтернет - магазин «PRO Ремонт» здійснює доставку по всій території України. Доставку проводять такі транспортні компанії як: "Нова Пошта", “Делівері”, “Meest express”, “САТ”, ”Укрпошта” та інші. Гарантійні...

ProFloor

Основна назва: ProFloor
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: profloor.com.ua
Опис діяльності: Якщо ви знаходитесь в пошуку якісного, надійного та естетичного матеріалу для обробки підлоги, то ласкаво просимо до інтернет-магазину підлогових покриттів ProFloor. На сторінках сайту кожного клієнта чекає великий асортимент якісних підлогових покриттів від найкращих світових виробників, які відрізняються гарним дизайном, зносостійкістю та простотою у догляді. Професійна та грамонтна консультація експертів та великий вибір каталогу зроблять будь-яку покупку максимально комфортною, а вибір – оптимальним. Кваліфіковані фахівці в зручний для вас час зможуть доставити, зробити безпечне укладання, а також...

Nika Vet

Основна назва: Nika Vet
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: nikavet.com
Опис діяльності: Домашні тварини не можуть поскаржитися на погане самопочуття, тому повністю довіряють господареві. Тільки від вас залежить куди звернутися за кваліфікованою допомогою під час екстреної ситуації. Ветеринарна клініка Nika Vet надає терапевтичні, діагностичні, профілактичні та хірургічні послуги в Київській області, які допоможуть вашим улюбленцям якомога швидше одужати. Регулярна участь в конференціях та великий практичний досвід лікарів дозволяє діагностувати та вилікувати котиків й собачок різних порід (щодо інших тварин інформацію слід уточнювати за телефоном) використовуючи сучасні методики.

BELSTA

Основна назва: BELSTA
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: belsta.ua
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Продаж взуття, домашнє взуття, взуття, капці.

Медична лабораторія Ескулаб

Основна назва: Медична лабораторія Ескулаб
Інші назви: Esculab
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: esculab.com
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Ескулаб медична лабораторія із найбільшою мережею відділень на заході України. На даний момент налічується понад 150 відділень у 75 населених пунктах Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей та м.Київ. На сьогоднішній день ми виконуємо більше 820-ти лабораторних досліджень. Щороку лабораторія обслуговує понад 1 мільйон клієнтів та проводить більше 8 мільйонів досліджень.

Зелений Слон 7

Основна назва: Зелений Слон 7
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Сайт: zs7.com.ua

Опис діяльності: Компанія «Зелений Слон 7» здійснює пасажирські перевезення європейського рівня по Україні та міжнародні автобусні перевезення з 2005 року.

OutJob

Основна назва: OutJob
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Сайт: t.me

Опис діяльності: Телеграм канал, який займається розміщенням робіт за кордоном для українців.

Ремонт комп'ютерів Київ

Ремонт компьютеров в Киеве

Основна назва: Ремонт компьютеров в Киеве
Інші назви: Комп-Сервис, Ремонт компьютеров и ноутбуков в Киеве
Сайт: comp-service.kiev.ua

Опис діяльності: Комп-Сервис - это команда профессиональных компьютерных мастеров с огромным опытом работы, оказывающих компьютерные услуги в Киеве по обслуживанию ПК, настройке и ремонту компьютеров и ноутбуков на дому или офисе заказчика, а также установка ОС и программ.