Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Виробництво та постачання»

Elsharm

Основна назва: Elsharm

Опис діяльності: Переводчик

fintech studio

Основна назва: fintech studio
Інші назви: Trifico
Сайт: fintechstudio.pro

Опис діяльності: Обманывают по зп, минимум в 1,5-2 раза, грубое отношение к сотрудникам с Украины, тоталитарная форма правления между руководством и подчиненным

FinUp

Основна назва: FinUp
Регіони роботи: Київ, Дніпро

Опис діяльності: Онлайн - школа по инвестициям

galateja

Основна назва: galateja
Сайт: galateja.ua
Опис діяльності: Добро пожаловать на наш сайт косметики! Мы предлагаем широкий ассортимент качественной косметики, которая поможет вам выглядеть и чувствовать себя прекрасно. Наша команда профессионалов тщательно отбирает продукты, чтобы предложить вам только лучшее. Наши товары включают в себя все, что вам может понадобиться для вашей красоты и ухода за кожей. У нас есть широкий выбор декоративной косметики, такой как тени для век, румяна, помады и многое другое, чтобы помочь вам создать великолепный образ на любой случай. Мы также предлагаем уходовые продукты для лица и тела, включая очищающие средства, тоники,...

Grand Посуда

Основна назва: Grand Посуда
Інші назви: гранд посуда
Сайт: grandposuda.com.ua
Опис діяльності: Нещодавно замовляла у Grand Posuda - https://grandposuda.com.ua/ у них широкий асортимент товару та якісна продукція. Менеджер вас завжди проконсультує з усіх питань і допоможе з вибором і швидким оформленням замовлення. Доставка приходить у стислі терміни.

Grow-Seeds

Основна назва: Grow-Seeds
Інші назви: Grow-Seeds Company
Сайт: grow-seeds.top

Опис діяльності: Наш непревзойденный ассортимент семян каннабиса - это то, что делает компанию Grow-Seeds известной, с тысячами различных сортов, готовых для вашей коллекции. Наши семена конопли генетики получены из опытных заводчиков по всему миру, в том числе лучшие в автоцветущими семена , регулярные семена , и феминизированные семена конопли . Grow-Seeds предлагает невероятно мощные семена с высоким содержанием ТГК , а также лучшие семена каннабиса CBD , доступные в любом месте в Интернете.

Основна назва: https://planeta-tekhnolohii.com/ru/
Інші назви: Планета Технологій (раніше була компанією ПП Леант)
Сайт: planeta-tekhnolohii.com

Опис діяльності: Лазерная резка, сварка, покраска, гибка

Kevin

Основна назва: Kevin
Інші назви: Кевін, школа Кевін
Сайт: shkolakevin.com.ua

Опис діяльності: Школа KEVIN з підготовки до ЗНО

Ledos

Основна назва: Ledos
Інші назви: Forest Kingdom, ФОП Васьковський О.М.
Сайт: ledos.com.ua

Опис діяльності: Компанія має два напрямки. Ledos - виготовлення номерних рамок з індивідуальними написами та дизайном. Forest-Kingdom - виготовлення аксесуарів та товарів для дому з дерева.

Leron - інтернет магазин домашнього текстилю

Основна назва: Leron - інтернет магазин домашнього текстилю
Сайт: leron.com.ua
Опис діяльності: Leron - це інтернет магазин домашнього текстилю з великим асортиментом текстильної продукції від українських за зарубіжних брендів. В каталозі сайту ви знайдете постільну білизну, подушки, ковдри, халати, покривала та інше.