Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Виробництво та постачання»

NAUKA

Основна назва: NAUKA
Сайт: nauka-expo.kiev.ua

Опис діяльності: NAUKA – инновационный лидер выставочной индустрии в Украине. Благодаря мощной производственной базе, сертифицированному выставочному оборудованию, собственному дизайну студии мы каждый день создаем эффективные бизнес пространства для успешного участия в выставках наших клиентов.

OnePrice

Основна назва: OnePrice
Інші назви: Мережа магазинів OnePrice
Сайт: oneprice.ua
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: OnePrice - це мережа магазинів з великим асортиментом товарів за мінімальними цінами. У магазинах представлені товари з Китаю, а також товари українських виробників.

Onlyfans

Опис діяльності: Брокер.

PHP.RV.UA

Основна назва: PHP.RV.UA
Сайт: php.rv.ua

Опис діяльності: Шукаєте надійних та високо кваліфікаційних php спеціалістів? Запрошуємо на наш сайт https://php.rv.ua/ Всю деталі тут.

printto.ua

Основна назва: printto.ua
Інші назви: ТОВ Франко Пак, ФОП Михайлик Ю, ФОП Вернигородський І, ФОП Баранчик В
Сайт: printto.ua

Опис діяльності: Поліграфія

RadioShop

Основна назва: RadioShop
Сайт: radio-shop.com.ua

Опис діяльності: Radio-Shop.com.ua - це інтернет-магазин, який спеціалізується на продажу радіозв'язку, телефонів, навігаційних пристроїв, електронних компонентів, аксесуарів та інших електронних пристроїв. Магазин пропонує широкий асортимент товарів відомих брендів за доступними цінами. Онлайн-консультанти магазину допоможуть підібрати відповідний товар та дадуть професійну консультацію з будь-яких питань. Radio-Shop.com.ua гарантує швидку доставку Україною, а також можливість оплати при отриманні. Клієнти залишаються задоволені якістю обслуговування та швидким вирішенням усіх питань.

Rastaman Seeds

Основна назва: Rastaman Seeds
Інші назви: ФОП
Сайт: rastaman-seeds.com.ua

Опис діяльності: Компания Rastaman Seed Company - самая успешная компания по производству каннабиса в мире. Наши семена не подвергаются ни генетической модификации, ни фунгицидной обработке. Выбор генетики остается одним из ключевых факторов успеха каждого гровера или селекционера, и очень важно получить как можно больше информации, прежде чем приступить к задаче.

Redoo Ukraine

Основна назва: Redoo Ukraine
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: Збирає інфу про розробка і розводить клієнтів. Фейкова компанія яка вещаш шукає працівників.

Rozfood

Основна назва: Rozfood
Сайт: rozfood.net
Опис діяльності: Виробництво горизонтальних автоклавів, проектуваня та виробництво ліній забою свиней та корів, ліній обвалки, обладнання для м'ясопереробки, гігієни підприємств харчової промисловості.