Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Виробництво та постачання»

Лябутік

Основна назва: Лябутік
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: Погано відносяться до клієнтів! Погано відносяться до постачальників!!! Взяли товар, ні оплати не повернення товару! Подали до суду! Жахлива компанія!!!!

Максим Петришин отзывы

Основна назва: Максим Петришин отзывы
Сайт: affimax.tech
Регіони роботи: Київ, Одеса

Опис діяльності: Максим Петришин - опытный арбитражник с глубокими знаниями и богатым опытом, которого высоко ценят в области арбитража трафика. Кроме того, он активно передает свои знания, предоставляя образовательные программы и курсы для тех, кто стремится освоить арбитраж трафика.

Международный институт психологии "Лидер"

Основна назва: Международный институт психологии "Лидер"
Інші назви: Psy Institute
Сайт: psy-institute.com

Опис діяльності: Мы предлагаем программы дополнительного образования и повышения квалификации, которые приведут к получению диплома, соответствующего установленным стандартам. Наш акцент сделан на развитие навыков самопрезентации, коммуникации и успешной практике в онлайн-среде с возможностью достижения высокого уровня дохода.

МОЛОДО

Основна назва: МОЛОДО
Інші назви: ТОВ “МОЛОДО”
Сайт: molodo.com.ua

Опис діяльності: MOLODO представляє новітній підхід у сфері доставки питної води, відзначаючись своєю непохитною відданістю якості та клієнтському сервісу. Наша діяльність розповсюджується на Київ та його сателітні міста, Львів з прилеглими районами, Луцьк та його околиці, Івано-Франківськ із областю, а також Ужгород та Закарпатську область, де ми забезпечуємо надійну доставку високоякісної води.

Недвижимость в Турции

Основна назва: Недвижимость в Турции
Інші назви: profitrealestate
Сайт: profitrealestate.ru

Опис діяльності: Я считаю, что вложиться в жилье в Алании, это правда очень хорошая и выгодная идея, особенно сейчас. Я не считаю цены на недвижимость в Турции заявленными на данный момент,так и множество аналитиков. Стоит обратить внимание на это, обязательно.

Обуховтовресурсы

Основна назва: Обуховтовресурсы

Олга-Логістик

Основна назва: Олга-Логістик
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: Склад пива та напоїв.

Олег Бєлоцерковець відгуки

Основна назва: Олег Бєлоцерковець відгуки
Сайт: www.youtube.com

Опис діяльності: Олег Бєлоцерковець - це не тільки талановитий фахівець, а й справжня людина з великої літери. Він є чудовим прикладом чуйності та доброти в кожній своїй дії. Олег завжди готовий прийти на допомогу, чи то професійна консультація з написання та просування книжок на Amazon, чи то дружня підтримка в скрутну хвилину. Його доброзичливість і чуйність роблять його незамінним другом і наставником для багатьох. Як фахівець, Олег Бєлоцерковець має унікальні знання та досвід у сфері самопублікації книжок на платформі Amazon. Його курси з написання та просування книжок допомогли багатьом авторам-початківцям...

Олексій Остаповський

Основна назва: Олексій Остаповський
Сайт: www.instagram.com

Опис діяльності: Олексій Остаповський є СЕО та Сo-founder освітньої компанії IT BRAINS, яка займається розробкою та проведенням інноваційних онлайн-курсів з різних галузей технологій. За 5 років роботи в цій сфері Олексій зібрав в команді 45 висококваліфікованих спеціалістів та успішно реалізував декілька проектів. Завдяки його ефективним методам онлайн-навчання, багато студентів з різних країн досягли успіху у своїй кар'єрі в галузі ІТ. Олексій має багатий досвід у створенні та впровадженні інноваційних освітніх програм, а також у підвищенні рівня знань учнів і студентів. Його сторінка в каталозі - це відмінне місце...

ООО "Одиссей Трейд"

Основна назва: ООО "Одиссей Трейд"
Сайт: odysey.com.ua

Опис діяльності: Душевые кабины, ванны.