Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Виробництво та постачання»

RoDim

Основна назва: RoDim
Сайт: rodim.com.ua
Опис діяльності: "Изготовление и продажа шатров, торговых палаток, зонтов для кафе, тентов ПВХ и тарпаулин, гири чугунные, утяжелители для рук, раскладные столы и кресла, раскладушки, санки, винтовые колуны для дров, лестницы и стремянки, крепление для пленки зиг-заг

Rozfood

Основна назва: Rozfood
Сайт: rozfood.net
Опис діяльності: Виробництво горизонтальних автоклавів, проектуваня та виробництво ліній забою свиней та корів, ліній обвалки, обладнання для м'ясопереробки, гігієни підприємств харчової промисловості.

Santehrost

Опис діяльності: Інтернет-магазин сантехніки по всій Україні

Seda store

Основна назва: Seda store
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Опис діяльності: Seda store - это просто прекрасная компания, в которой работают только профессионалы своего дела, и изготовляют только самую качественную продукцию

Seorunner

Основна назва: Seorunner
Сайт: seorunner.net

Опис діяльності: Працюють у галузі діджитал. Рекомендують готові рішення з seo, ppc, smm.

Shop Security

Основна назва: Shop Security
Сайт: shop-security.com.ua
Опис діяльності: Интернет - магазин охранной сигнализации Shop Security предлагает окунуться в мир спокойной жизни без переживаний за себя, близких и сохранность имущества. Контролируйте важные события с помощью надёжных систем безопасности. На сайте ассортимент товаров представлен видеорегистраторами, домофонами, видеокамерами, пожарными и охранными сигнализациями, комплектующими, сиренами, защитными панелями, ключами для идентификации, датчиками, считывателями, аккумуляторами, источниками бесперебойного питания, готовыми наборы видеонаблюдения. Если Вам нужен набор видеонаблюдения, система тушения пожара или охраны...

Sinergy.Co

Основна назва: Sinergy.Co

Опис діяльності: аутсорсингові послуги

SKT Technologies

Основна назва: SKT Technologies
Сайт: cutt.ly
Опис діяльності: Как-то оформляла заказ на изделия из металла в компании SKT Technologies. Лично для себя отметила высокий профессионализм их специалистов, готовность работать на результат, полностью удовлетворяющий заказчика. В процессе сопровождения моего заказа по производству нескольких партий изделий из металла, все возникающие вопросы были четко отработаны менеджерами, и проявив лояльность к клиенту, сроки по исполнению заказа были сокращены.

Slotscasino

Основна назва: Slotscasino
Інші назви: ООО Slotscasino
Сайт: slotscasino.com.ua

Опис діяльності: Компания Slotscasino с 2013 года успешно работает онлайн в Украине и России. Сайт предоставляет топовые игровые автоматы на любой вкус, с возможность вывести деньги на карту или кошелек.

Strans

Основна назва: Strans
Сайт: strans.ua
Опис діяльності: Strans – це велика мережа магазинів, що спеціалізується на наданні широкого асортименту TIR-запчастин для всіх видів техніки в Україні. Ми розуміємо важливість надійності та продуктивності транспортних засобів, тому наша мета – надати клієнтам високоякісні запчастини, які допоможуть підтримувати їхню техніку у відмінному стані. У наших магазинах ви знайдете запчастини для вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також різних видів спецтехніки. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, щоб надати нашим клієнтам лише оригінальні та сертифіковані комплектуючі.