Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Виробництво та постачання»

MebliMoyi

Основна назва: MebliMoyi
Інші назви: Шарашка
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: В пошуках вічно працівника

Medznat

Основна назва: Medznat
Сайт: www.medznat.com.ua
Опис діяльності: Medznat – це медичний портал, призначений для медичних професіоналів та студентів медичних вузів. Портал надає широкий спектр інформації про останні медичні дослідження, новітні методи діагностики та лікування, а також актуальні теми в медицині. Матеріали, що публікуються на Medznat, мають актуальні наукові дані та перевірені джерела світових видавців. За допомогою цього порталу користувачі можуть дізнатися про інновації в медицині для щоденної професійної діяльності.

Natali Bolgar

Основна назва: Natali Bolgar
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Опис діяльності: Добрый день! Очень разочарована сервисом компании. Позвонили мне на мобильный (с номера +380 (50) 196 16 65). Сообщили, что дарят мне фотосессию как постоянному клиенту. Сообщила, что могу подъехать на съёмку в Киев или Одессу. После чего молодой человек обещал согласовать детали и перезвонить! В итоге тишина! Просто отморозились! Очень разочарована! Просто развод и обман!

NAUKA

Основна назва: NAUKA
Сайт: nauka-expo.kiev.ua

Опис діяльності: NAUKA – инновационный лидер выставочной индустрии в Украине. Благодаря мощной производственной базе, сертифицированному выставочному оборудованию, собственному дизайну студии мы каждый день создаем эффективные бизнес пространства для успешного участия в выставках наших клиентов.

Oblaka

Основна назва: Oblaka
Інші назви: Свадебный салон
Сайт: salon-oblaka.com.ua
Регіон роботи: Одеса

Olla

Основна назва: Olla
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Опис діяльності: Розмір не відповідає реальності, кожен товар пакують окремо, я замовила 3 товара так і три посилки відправили, заплатила близько 200 грн.До 2 кг оцінено було в 12 кг. Не рекомендую. Немає слів......

OnePrice

Основна назва: OnePrice
Інші назви: Мережа магазинів OnePrice
Сайт: oneprice.ua
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: OnePrice - це мережа магазинів з великим асортиментом товарів за мінімальними цінами. У магазинах представлені товари з Китаю, а також товари українських виробників.

Onlyfans

Основна назва: Onlyfans
Інші назви: Онлифанс
Сайт: web.telegram.org

Опис діяльності: Отдел Маркетинга по онлифанс

OREE LASER

Основна назва: OREE LASER
Сайт: oreelaser.com.ua
Опис діяльності: Если вы заинтересованы в приобретении качественного оборудования для лазерной резки твердых материалов, то компания OREE LASER предлагаем вам купить лазерной станок для резки металла и неметалла. Наши специалисты предоставляют обширный ассортимент современных и высокотехнологичных волоконных лазеров по металлу для быстрого и качественного раскроя листового металла, с которыми вы гарантированно сможете решить целый комплекс задач от начала этапа проектирования до полноценного запуска и дальнейшего совершенствования производственного процесса.

OrgasmToys

Основна назва: OrgasmToys
Сайт: orgasmtoys.com.ua
Опис діяльності: Интернет-магазин OrgasmToys является вашим надежным проводником в интимном путешествии. Мы гордимся тем, что предлагаем высококачественный ассортимент интимных товаров от лучших производителей, созданных с любовью и заботой о вашем комфорте. Наш интернет-магазин стремится сделать ваш выбор легким и приятным, предоставляя подробные описания и реальные отзывы от наших клиентов. Вы можете быть уверены, что каждый продукт нашего магазина соответствует высоким стандартам качества и безопасности.