Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання»

Zydus Cadila (Представительство в Украине)

Основна назва: Zydus Cadila (Представительство в Украине)
Інші назви: Кадила Хелткер ЛТД
Сайт: zydus.kiev.ua

Опис діяльності: Продвигает Индийские генерические лекарства

«Tiens group»

Основна назва: «Tiens group»
Регіони роботи: Дніпро, Донецк, Ужгород, Харків

«Аптечная сеть АКС»

Основна назва: «Аптечная сеть АКС»
Сайт: aks-apteka.com.ua
Регіон роботи: Одеса
Опис діяльності: Продажа лекарственных средств.

Інтернет-Магазин Біотуалетів BABACHOK

Основна назва: Інтернет-Магазин Біотуалетів BABACHOK
Інші назви: BABACHOK
Сайт: babachok.com.ua
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: BABACHOK - найінформативніший, якісний, надійний, зручний та професійний сайт з продажу Біотуалетів.

ААR PHRMA

Основна назва: ААR PHRMA
Сайт: aarpharma.kiev.ua

Опис діяльності: AAR PHARMA LTD - молодая, быстро развивающаяся компания, портфель препаратов которой состоит из лекарственных средств,

Аджанта (Представительство в Украине)

Основна назва: Аджанта (Представительство в Украине)
Інші назви: Ajanta (Representative in Ukraine)

Опис діяльності: Индийская фармацевтическая компания, Представительство в Украине.

айболит

Основна назва: айболит
Регіон роботи: Ялта

Опис діяльності: новосад трахали тре- это только я знаю....а злобнову карлику Лищине-привет, я думаю что твои дети не из твоей мошонки)))

АКАМА, ООО

Основна назва: АКАМА, ООО
Інші назви: ООО Деньгонеплательчик
Сайт: invista.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро

Опис діяльності: ІNVISTA GROUP Основной профиль группы компаний - производство влажных салфеток под торговыми марками «OZONE», «Lili», «Discount», «100% чистоты»и т.д.

АКРОПОЛУС БИОСАЙНСЕС

Основна назва: АКРОПОЛУС БИОСАЙНСЕС
Інші назви: Геном

Алкем Лабс (Представительство в Украине)

Основна назва: Алкем Лабс (Представительство в Украине)

Опис діяльності: Маркетинг Индийских лекарств