Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Меблі та предмети інтер'єру»

TANGO

Основна назва: TANGO
Інші назви: Танго
Сайт: shop.tango.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Одеса

Опис діяльності: Компания специализируется на продажах мебели, света и декора для дома производства Китая и др. стран Азии, а также Италии. Имеет сеть магазинов во всех крупнейших городах Украины.

Teplidveri

Основна назва: Teplidveri
Інші назви: Теплі двері
Сайт: teplidveri.com.ua
Опис діяльності: Якщо ви шукаєте двері, які не тільки забезпечать безпеку вашої родини та майна, але й нададуть вашому будинку стильний вигляд, зверніться до Teplidveri. Наші вхідні двері поєднують у собі сучасний дизайн та надійність. Ми використовуємо лише високоякісні матеріали та сучасні технології при виробництві наших виробів. Незалежно від вашого смаку та вимог, Teplidveri надасть вам ідеальне рішення. Довірте нам турботу про вашу безпеку та комфорт.

UAMAG

Основна назва: Usleep
Інші назви: Интернет-магазин товаров для сна Usleep
Сайт: usleep.com.ua
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Интернет-магазин Usleep занимается производством и продажей матрасов и прочих акссесуаров для сна: наматрасники, одеяла, подушки, постельное белье и прочее

Vegas, Вегас, матрасы Вегас

Основна назва: Vegas, Вегас, матрасы Вегас
Інші назви: ООО «Вегас Украина»
Сайт: www.vegas.ua

Опис діяльності: Продажа матрасов

ViKar

Основна назва: ViKar
Інші назви: ВиКар
Сайт: vikar.in.ua
Регіон роботи: Харків
Опис діяльності: Производство корпусной мебели на заказ

Vincom

Основна назва: Vincom
Сайт: vincom.com.ua

Опис діяльності: Известный web-магазин Vincom специализируется на розничной продаже видеонаблюдения, охранных систем, офисной мебели, сейфов и мебели для дома. Всегда в наличии офисные, встраиваемые, огнестойкие, мебельные, взломостойкие и оружейные сейфы от производителей с мировыми именами. Широкий ассортимент сейфов и офисной мебели. Магазин Vincom находится в городе Киев, но доставку осуществляет по всей Украине.

vinzer

Visterio Mebel

Основна назва: Visterio Mebel
Інші назви: Visterio
Сайт: visterio.com.ua
Опис діяльності: Інтернет-магазин меблів від українського виробника Купити меблі від компанії Visterio Mebel - це означає не тільки придбати якісні деталі для свого будинку, але ще і підтримати вітчизняного виробника. Адже навіщо замовляти вироби з інших країн, якщо є дуже якісне своє! На нашому сайті представлені ​​незвичайні меблі від найкращих дизайнерів компанії Visterio Mebel. Над їх виробництвом працюють досвідчені майстри, які роблять свою справу краще за всіх. Саме тому наша продукція вже багато років користується великою популярністю. Саме виготовлення меблів на замовлення допоможе вам створити...