Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Господарчі товари, будматеріали, электротовары, сантехніка»

Зоомагазин НЕМО

Основна назва: Зоомагазин НЕМО
Інші назви: ФОП Микитенко
Сфера діяльності: Торгівля: Господарчі товари, будматеріали, электротовары, сантехніка
Регіони роботи: Київ, Одеса

Опис діяльності: Продажа зоотоваров

Интергипс Украина

Основна назва: Интергипс Украина
Інші назви: Интергипс, ВНС Контракт, Интерпрофиль
Сайт: intergips.com.ua

Опис діяльності: Торговля строительными материалами на территории Киева, при больших объемах - доставка в регионы. Один из крупных монополистов рынка стройматериалов.

Интердекор ТОВ

Основна назва: Интердекор ТОВ
Опис діяльності: Продажа пленок и клеев.

интернет магазин Автономэнерго

Основна назва: интернет магазин Автономэнерго
Сайт: www.autonomenergo.com.ua

Опис діяльності: Интернет магазин по продаже садового оборудования, бытового инструмента и генераторов.

Кабель електро ТОВ

Основна назва: Кабель електро ТОВ
Інші назви: Електро онлайн

Опис діяльності: оптовая торговля кабельно-проводниковой продукцией

Кабель Электро

Основна назва: Кабель Электро
Інші назви: ОдессаКабель
Сайт: 1331017.ravita.web.hosting-test.net

Опис діяльності: Продажа электрокабеля

Камрад

Основна назва: Камрад
Сайт: kamrad.ua
Опис діяльності: Камрад - шанований інтернет-магазин, який з гордістю спеціалізується на продажу металодетекторів та асортименту супутніх товарів. Завдяки сильній прихильності до забезпечення виняткової якості та продуктивності, Kamrad став надійним місцем для любителів металошукачів у всьому світі.У Kamrad ми розуміємо різноманітні потреби та вподобання наших клієнтів. Саме тому ми пропонуємо великий каталог, який включає металошукачі від різних відомих виробників. У нашій колекції представлено безліч перевірених брендів, таких як Garrett, MINELAB, QUEST, Fisher, XP, NOKTA Makro, AKA, MARS, NEL, Rutus, White,...

Карат ЛТД

Основна назва: Карат ЛТД
Сайт: karatltd.com.ua

Опис діяльності: «КАРАТ ЛТД» - комплектация строительных объектов кабельно-проводниковой, электротехнической продукцией и светотехническим оборудованием

Киевхолд

Основна назва: Киевхолд
Інші назви: Киевхолдинг, Киевхолдгруп, Киевхолдинггруп
Опис діяльності: Мошенники продавцы окон, развод на вакансии ! Не приходите на собеседования, потратите время! Будет возможность просто разбейте им окна... ) Ул. Тарасовская и ул. Стрелецкая 6/7, ул, Микитенко 11, полуподвальные офисы. Киевхолдгруп, стрелецкая 7/6 тел 0669827661.

Климат и Инновации ООО

Основна назва: Климат и Инновации ООО
Інші назви: HPC Research, Enders, Italkero, grandhall
Сайт: hpcr.com.ua
Опис діяльності: Торговля товарами для отдыха и туризма www.hpcr.com.ua, www.grandhall.com.ua, www.enders.com.ua, www.italkero.com.ua