Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Квіти, насіння, рослини, зоотовари»

Green Optima

Основна назва: Green Optima
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Декоративные растения.

Основна назва: https://riseweed.com/
Інші назви: Каталог сортов RiseWeed
Сайт: riseweed.com
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Я хочу поділитися своїм неймовірним відкриттям – магазин Riseweed.com. Моя купівля насіння технічних конопель у них стала по-справжньому дивовижним досвідом. З першого погляду мене вразила величезна різноманітність сортів конопельного насіння, представленого на їхньому сайті https://riseweed.com/. Неважливо, чи ви новачок чи досвідчений садівник, тут ви обов'язково знайдете ідеальний сорт, який відповідає вашим потребам. Але що мене здивувало найбільше, то це дбайливе ставлення команди консультантів. Вони були готові відповісти на всі мої питання та допомогти вибрати правильний сорт для мого проекту. ...

intwair

Основна назва: intwair
Інші назви: Інтваір, Інтвайр, Интваир
Сайт: intwair.com.ua

Опис діяльності: Компания занимается продажей минеральных удобрений. На момент августа 2021 года, ассортимент был представлен в 15 регионах Украины

jardin de rose

Основна назва: jardin de rose
Інші назви: ФОП Степанова О.В.
Сайт: jardinderose.com.ua

Опис діяльності: Цветы, растения, подарки, декор

lapa.shop

Основна назва: lapa.shop
Сайт: lapa.shop
Опис діяльності: Купівля друга на сайті lapa.shop — це залучення до багатовікової культури утримання породистих тварин і водночас до сучасної традиції pet parenting, яка передбачає, що улюбленець є повноцінним членом сім’ї. Ми не називаємо покупців словом “власник” чи “господар”. Натомість ми використовуємо слова “батьки”, “мама” і “тато”. Ми дбаємо не лише про інтереси покупців, а й про інтереси улюбленців, охороняючи їхні права на повноцінне дитинство, ветеринарне обслуговування та гідне ставлення з боку людей.

Masterzoo

Основна назва: MONSANTO
Інші назви: МОНСАНТО,
Сайт: www.monsanto.com.ua
Регіони роботи: Київ, Луцьк

Опис діяльності: импорт ГМО продукции семян (помидоры, кукуруза, картофель) пестициды ROUNDUP, гербициды. Ведет активную травлю людей по всей планете.

Petko

Основна назва: Petko
Інші назви: Petko - товары для животных
Сайт: petko.com.ua
Опис діяльності: Он-лайн зоомагазин petko.com.ua занимается продажей качественных товаров для домашних животных от известных производителей. У нас вы можете заказать корм для своих питомцев по самой выгодной цене и все, что необходимо для ухода за ними.

Polysad

Основна назва: Polysad
Сайт: polysad.com
Опис діяльності: Могу порекомендовать энциклопедию садоводства и растениеводства. Polysad - это место, которое понравится настоящим любителям комнатных растений, садовых цветов, выращивания овощей и фруктов, ухода за садом. На сайте садовые и комнатные цветы вы найдете интересные статьи по условиях содержания и ухода за комнатными цветами в домашних условиях, особенности выращивания и наблюдения, занимательные советы и рекомендации по грамотной пересадке, правильному поливу, подкармливанию, освещению.

Power-seeds - интернет-магазин семян каннабиса

Основна назва: Power-seeds - интернет-магазин семян каннабиса
Інші назви: Power seeds
Сайт: power-seeds.com.ua
Регіон роботи: Одеса
Опис діяльності: Качественные семена от известных мировых брендов. Богатый ассортимент. Скидки для заказчиков, желающих оформить крупный заказ. Демократичная ценовая политика. Информативный каталог.