Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.»

Avis Leasing

Основна назва: Avis Leasing
Сайт: avisleasing.com.ua
Опис діяльності: Хочете купити кращий автомобіль, але ви не маєте повністю достатньої суми для його покупки, а продавець відмовляє в кредитуванні. В такому випадку можу підказати доступний спосіб придбання авто в лізинг від перевіреного сервісу Avis Leasing, який пропонує вигідні умови оренди обраного транспортного засобу з подальшим правом викупу або поетапне придбання машини у власність. Ціна на лізинг автомобіля є економічно привабливою, адже ви отримуєте ефективне поєднання оренди й покупки.

Budget

Основна назва: Budget
Інші назви: Тов "Рентал Груп"
Сайт: www.budget.ua

Опис діяльності: Прокат автомобилей.

Capot.com.ua

Основна назва: Capot.com.ua
Сайт: www.capot.com.ua
Регіон роботи: Житомир
Опис діяльності: Услуги по формированию комплекта запчастей для ремонта автомобиля

Carbook

Caucasus Auto Import

Основна назва: Caucasus Auto Import
Інші назви: Каукасус Авто Імпорт
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Опис діяльності: Компания Caucasus Auto Import с 2004 года обслуживает клиентов по импорту автомобилей

DasAuto

Основна назва: DasAuto
Сайт: dasauto.in.ua

Опис діяльності: Ремонт автомобилей, продажа автозапчастей.

Driver Club - трезвый водитель (Драйвер) в Киеве и пригороде

Основна назва: Driver Club - трезвый водитель (Драйвер) в Киеве и пригороде
Інші назви: Driver Club
Сайт: driverclub.com.ua

Опис діяльності: Предоставление услуги трезвый водитель (драйвер) в Киеве и пригороде. Также услуги индивидуального трансфера по Украине.

EA Logistic

Основна назва: EA Logistic
Сайт: ea-logistic.com.ua
Опис діяльності: Компанія EA Logistic робить свій постійний внесок у розвиток сучасного бізнесу, покращуючи комфорт нашого повсякденного життя, переміщуючи вантажі різного характеру та складності, допомагаючи людям економити час та гроші, як в особистому житті, так і в комерційній діяльності. Окрім великого досвіду роботи, сервіс надає доступні ціни на послуги, великий вибір видів транспорту, а також можливість перевезення збірного вантажу.

East West Eurolines

Основна назва: East West Eurolines
Сайт: ewe.ua
Опис діяльності: У світі пасажирських перевезень East West Eurolines – це стандарт надійності та якості. Ми дбаємо про ваш комфорт і безпеку протягом багатьох років, надаючи передові транспортні рішення. Наш персонал складається з досвідчених професіоналів, які готові забезпечити вам приємну подорож. Мережа маршрутів East West Eurolines охоплює не лише ключові міста, а й туристичні напрямки за кордоном. Ми гарантуємо, що кожен клієнт отримає найвищий рівень обслуговування та задоволення від поїздки з нами.