PM Partners

Point Com Corporation

Основна назва: Point Com Corporation
Інші назви: Поинт Ком, "Моя школа", Leo Media
Сайт: pointcom.ua

Опис діяльності: Контент-агрегатор, разработчик телекоммуникационных решений и сервисов для абонентов мобильной связи.

Polaz LLC

Основна назва: Polaz LLC
Інші назви: ООО "Полаз"
Сайт: polaz.com
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Разработка серверного программного обеспечения

Princip_IT

Основна назва: Princip_IT
Інші назви: Nanga Systems, Demicon
Сайт: princip-it.com

Опис діяльності: Небольшая информация про компанию Princip_IT https://princip-it.com/(киевское представительство немецкой компании Nanga Systems https://www.nangasystems.com/, а также Demicon https://demicon-gruppe.de/) Разрабатывают софт для немецких автопроизводителей. - за овертаймы обещают бонусы, но в результате ничего не выплачивают - за последние 8 месяцев из Киевского офиса компании ушло 4 технических специалиста(от общего количества технических специалистов 8 человек), то есть текучка кадров 50% - разработка по методу хаос дривен девелопмент. Постоянные авралы. - нет тестировщиков вообще и написание...

PRO CONTACTIVE

Основна назва: PRO CONTACTIVE
Інші назви: Про Контаків
Сайт: procontactive.com

Опис діяльності: IT-компанія ProContactive є провідним постачальником рішень у галузі інформаційних технологій. Ми надаємо повний спектр послуг у галузі інформаційних технологій, включаючи CRM-системи, телефонію, billing системи та інше, щоб допомогти вашому бізнесу досягти своїх цілей. Ми працюємо з компаніями всіх розмірів і ми завжди готові знайти рішення, яке підходить саме вам. Ми розуміємо, що кожен бізнес є унікальним, і ми можемо запропонувати вам саме те, що вам потрібно. Ми будемо працювати з вами на кожному етапі проекту, щоб переконатися, що ви отримуєте саме те, що хочете. Ми впевнені, що з нашою...

PROCRM

Основна назва: PROCRM
Інші назви: Інтегратор PROCRM, PROCRM ACADEMY
Сайт: procrm.ua
Регіони роботи: Київ, Черкаси

Опис діяльності: Компанія PROCRM - це команда професіоналів, яка об'єднує в собі весь цикл послуг для систематизації бізнесу та зацікавлена у максимальному результаті для своїх клієнтів, куди входить малий, середній та великий бізнес. Послуги: - Впровадження CRM та ERP систем - Автоматизація бізнес-процесів - Комплексна систематизація бізнесу: систематизація продажів та HR-процесів - Впровадження BI-аналітики - Впровадження онлайн-офісу - Консультація та технічний супровід - Розробка сайтів - Навчання: тренінги, вебінари, курси для компаній та їх співробітників. І це далеко не весь спектр діяльності компанії. ...

profit center

Основна назва: profit center
Сайт: ProfitCentr.io
Регіони роботи: Київ, Дніпродзержинск, Дніпро

Опис діяльності: Profit Center - это IT компания, которая специализируется на разработке ПО для финансовых рынков. С 2012 года Profit Center разработал множество уникальных решений для финансовой индустрии. В основе всех этих технологий лежит понимание того, как устроенны рынки как со стороны покупателей, так и продавцов. на данный момент у нас три программных решения, которые мы развиваем: для брокерского бизнеса, для организации криптобиржи, для организации биржи майнинг серверов. Все наши процессы максимально сосредоточены на развитие клиента.

ProgressiveUA

Основна назва: ProgressiveUA
Інші назви: progressive.ua, прогрессивЮА, прогрессив
Сайт: progressive.ua
Опис діяльності: Создание, раскрутка и продвижение сайтов.

promokodibiz

Основна назва: promokodibiz
Сайт: promokodi.biz

Опис діяльності: Агрегатор купонів та промокодів

ProNET

Основна назва: ProNET
Інші назви: ЧП ПРОНЕТ
Сайт: www.pronet.ua
Опис діяльності: Компания "ProNET" является одним из ведущих системных интеграторов Украины