Provectus IT

Proxy Solutions

Основна назва: Proxy Solutions
Інші назви: Proxy-solutions.net
Сайт: proxy-solutions.net
Опис діяльності: Proxy Solutions – це проксі-сервіс, який призначений для задоволення ваших потреб в анонімності під час роботи в інтернеті. Ми розуміємо, наскільки важливо залишатися невидимим та захищеним у світі онлайн-бізнесу, і саме тому розробили цей сервіс. Наші проксі-сервери забезпечують високу швидкість і надійність з'єднання, а також підтримують різні проксі-протоколи, що дозволяє вибирати найбільш підходящий варіант. Ми також надаємо гарантовану конфіденційність та безпеку ваших даних.

pwn zone

Основна назва: pwn zone
Інші назви: feel good labs
Сайт: pwn-zone.com

Регіони роботи: Київ, Дніпро, Харків, Черкаси

Опис діяльності: Тестирование ПО

Qplaze

Основна назва: Qplaze
Інші назви: ООО "ВКС", ООО "Виват Компьютер Сервис"
Сайт: www.qplaze.com

Опис діяльності: Разработка игр и контента для мобильных телефонов

QTec

Основна назва: QTec
Інші назви: Qtec -
Сайт: www.linkedin.com

Опис діяльності: Данный персонаж Amir Tehrani - араб, живет в Германии нанимает на работу сотрудников с Украины и России на удаленную работу. Первые три месяца все идет хорошо. Но потом начинает звонить и посылать сотрудников, урезает зарплаты, я заступился за сотрудника и он мне не выплатил за месяц работы. Заблокировал меня и больше не выходит на связь.

Quales

Основна назва: Quales
Інші назви: It-testpro
Опис діяльності: тестувальна фірма з центром в Берліні

Quest TOP

Основна назва: Quest TOP
Сайт: quest-top.com.ua
Регіони роботи: Київ, Харків

Опис діяльності: • Разработка сайтов • Продвижение сайтов • Контекстная реклама • Social Media Marketing

R&D web studio

Основна назва: R&D web studio
Інші назви: ооо "рид-вэб"
Сайт: make-sait.ru

Опис діяльності: Создание и продвижение сайтов

R-KeeperUA

Основна назва: R-KeeperUA