Список работодателей Всего: 955

Основное название: Remedis Club
Другие названия: Remedis Клуб качественного копирайтинга
Сайт: remedis.club
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Копирайтинг. Написание продающих текстов, рерайт, сео-копирайт и т.д.

Rent4Me

Основное название: Rent4Me
Сайт: rent4me.org
Регион работы: Кропипницкий

Описание деятельности: Разработка сервиса аренды и проката.

RetroStyle Games

Основное название: RetroStyle Games
Сайт: retrostylegames.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Аутсорсингова компанія з розробки ігрового мистецтва Студія RetroStyle Games створює концепт-арт, 2D game art, стилізований games art, 3D environments, and 3D assets, пристосовані для задоволення специфічних потреб розробників мобільних ігор.

RexSoft

Основное название: RexSoft
Другие названия: Рексофт
Сайт: rexsoftinc.com
Описание деятельности: RexSoft is an international outsourcing company with 9 years of experience and more than 100 successful software projects in various industries. Our professional developers are real talents in the field of bespoke software creation. With us, you can create a truly successful software project, which will combine cutting-edge technologies and business value.

rgb студия веб дизайна

Основное название: rgb студия веб дизайна
Другие названия: ЧП Кучеров Олексій Володимирович, ИН 3160724394
Сайт: www.rgb.kiev.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Создание, раскрутка и хостинг для сайта

RIA.com

Основное название: RIA.com
Другие названия: Риа, RIA
Сайт: www.ria.com
Регионы работы: Киев, Винница, Запорожье, Ирпень, Николаев, Полтава, Херсон

Описание деятельности: RIA.com — це українська продуктова IT-компанія. Ми створюємо та розвиваємо маркетплейси довіри: AUTO.RIA, DIM.RIA, AGRO.RIA та RIA.com. Ми будуємо майданчики, де покупці й продавці знаходять одне одного та укладають взаємовигідні угоди. А більше як 400 професіоналів своєї справи створюють для цього безпечні умови й перевіряють, аби все було по правді. Взаємодія як всередині команди, так і з нашими клієнтами й користувачами базується на цінностях, в які ми віримо. Це довіра, розвиток і командність. Саме тому ми так ретельно перевіряємо кожну деталь, постійно вдосконалюємо продукти та...

ribads

Основное название: ribads
Другие названия: pure media openmozz
Сайт: openmozz.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: PCP мультифид и так далее

Rich Media Systems

Основное название: Rich Media Systems
Регион работы: Днепр

Описание деятельности: Rich Media Systems занимаются разработкой своих программных продуктов.

Rk.progressive-seo.biz

Основное название: Rk.progressive-seo.biz
Регионы работы: Киев, Миргород
Описание деятельности: Продвижение сайтов, оптимизация

RNS

Основное название: RNS
Другие названия: Ремонт ноутбуків у Києві
Сайт: rns.com.ua
Описание деятельности: На сайті RNS ви знайдете професійні послуги з ремонту ноутбуків, які допоможуть вам швидко та якісно відновити працездатність пристрою. Наша команда фахівців має великий досвід у ремонті ноутбуків різних брендів, включаючи Acer, Asus, HP, Dell та інші. Ми пропонуємо діагностику проблеми, швидку заміну комплектуючих, усунення несправностей із жорстким диском, екраном, клавіатурою та іншими компонентами. RNS гарантує високу якість обслуговування та використання тільки оригінальних запчастин. Ми розуміємо, що надійність і швидкість роботи ноутбука важливі для вас, тому прагнемо оперативного вирішення...