Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Кадрові агенції, рекрутинг»

Bestvisa

Основна назва: Bestvisa
Сайт: visabest.com.ua
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Луцьк, Львів, Одеса, Первомайськ, Червоноград

Опис діяльності: Компанія Bestvisa надійний партнер на ринку працевлаштування і візової відтримки. Ми допомагаємо з відкритям віз і працевлаштування в таких країнах: Польща, Чехія, Німеччина, Угорщина, Нідерланди, Литва, Ірландія. Плануєш працевлаштування за кордоном? Телефонуй.

BVS-работа

Основна назва: BVS-работа
Сайт: bvs-rabota.net
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпро, Донецк, Житомир, Запоріжжя, Кам’янец-Подільськ, Кіровоград, Кременчуг, Кривий Ріг, Луцьк, Мелітополь, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Ровно, Суми, Тирасполь, Умань, Феодосія, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернігів

Опис діяльності: Трудоустройство за рубежом,оформление виз

EuropeService

Основна назва: EuropeService
Сайт: europeservice.com.ua
Регіони роботи: Київ, Алушта, Бахчисарай, Біла Церква, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Дніпродзержинск, Житомир, Луцьк, Миргород, Одеса, Полтава, Ровно, Умань, Харків

Опис діяльності: Кадрове агенство «Europe Service» гарантовано допоможе знайти роботу за кордоном в одній із солідних компаній. Ми можемо гарантувати абсолютно легальне працевлаштування в Польщі та стабільну заробітну плату. Ми беремо на себе оформлення запрошень від працедавців та інших документів, за вами лишається тільки вибір однієї з запропонованих вакансій.

immigratecan.ca

Основна назва: immigratecan.ca
Інші назви: Canadian Universal Solutions Corp (сокращенно называется CUSC)
Сайт: immigratecan.ca
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Бахмут, Біла Церква, Бердянск, Вінниця, Володимир-Волинський, Горлівка, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Дружковка, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківск, Ірпінь, Калуш, Кіровоград, Коломия, Конотоп, Константинівка, Коростень, Котовськ, Краматорськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Ніжин, Миколаїв, Нова Каховка, Одеса, Первомайськ, Полтава, Прилуки, Ровеньки, Ровно, Сєвєродонецьк, Славутич, Слов’янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Токмак, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Енергодар, Южноукраїнськ

Опис діяльності: immigratecan.ca помогают иммигрировать в Канаду

Rost Retail

Основна назва: Rost Retail
Сайт: rostretail.com
Регіони роботи: Київ, Луцьк

Опис діяльності: Компанія Rost Retail - це комплекс бізнес-рішень, спеціально розроблених для ринків ритейл, логістики, FMCG. Наша місія - сприяти успішному розвитку бізнесу Партнерів, надаючи послуги в області Кадрового аутсорсингу найвищої якості на всій території України. Одними з ключових сервісів компанії, є Надання тимчасового персоналу, Аутсорсинг торгових і логістичних процесів, Рекрутмент, Мерчандайзинг.

Агентство Мерчендайзинга

Основна назва: Агентство Мерчендайзинга
Інші назви: ЧП Петров
Сайт: www.merchik.com.ua
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Алушта, Вінниця, Дніпро, Донецк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківск, Коростень, Краматорськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Миколаїв, Одеса, Полтава, Прилуки, Ровно, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Шахтарськ, Енергодар

Опис діяльності: Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в 750 торговых точках VIP розницы (в т.ч. 20 областей Украины, весь Киев и киевская обл.)

АМ Лингвиста

Основна назва: АМ Лингвиста
Інші назви: AM Lingwista
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Бердичів, Вінниця, Горлівка, Дніпро, Запоріжжя, Луцьк, Маріуполь, Нетішин, Нікополь, Полтава, Ровно, Тернопіль

Опис діяльності: Трудоустройство за границей

Візовий Центр "Європа плюс"

Основна назва: Візовий Центр "Європа плюс"
Сайт: www.europapluss.com.ua
Регіони роботи: Київ, Житомир, Луцьк

Опис діяльності: Відкриття віз, працевлаштування за кордоном: Канада, Німеччина.. является официальным агентом канадской юридической компании работающей в сфере Иммиграционной поддержки

Хозяюшка

Основна назва: Хозяюшка
Інші назви: Агентство домашнего сервиса «Хозяюшка»
Сайт: hostess-2000.com.ua
Регіони роботи: Київ, Бахмут, Вінниця, Володимир-Волинський, Дніпродзержинск, Донецк, Луцьк, Львів, Маріуполь, Ровно, Слов’янськ, Харків

Опис діяльності: Cодбор и трудоустройство домашнего персонала; подбор персонала по видеорезюме; проверка безопасности персонала; тестирование и обучение персонала; предоставление экспресс- персонала; подбор домашнего персонала за границу;