Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Медичні послуги, спортклуби та салони краси»

Кабинет массажа в Днепре massaj.dp.ua

Основна назва: Кабинет массажа в Днепре massaj.dp.ua
Інші назви: massaj.dp.ua
Сайт: massaj.dp.ua
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Предоставлем массажные услуги для похудения и подтяжки кожи: 1) Аппаратный массаж - кавитация, РФ лифтинг, вакуум. 2) Баночный массаж от целлюлита. 3) Ручной и матуальный массаж.

Кальянный маркет Твой Дым

Основна назва: Кальянный маркет Твой Дым
Сайт: tvoydym.com.ua
Опис діяльності: За нашими плечами большой опыт в кальянной индустрии - мы создаем собственные кальяны и аксесуары, а также предлагаем вам лучшие кальяны и комплектующие более 20ти брендов. Именно здесь вы найдете кальян своей мечты. Наш ассортимент состоит из самих востребованных на рынке продуктов и постоянно обновляется под новые тренды и запросы потребителей. Мы работаем только с качественными кальянами. Это отличает наш подход от многих кальяных магазинов. Что касается аксессуаров, здесь можно найти все что угодно: все базовые комплектующие, корзины для угля, щипцы, приборы для розжига, мундштуки и многое другое.

Кардиологическая клиника "Святой Екатерины"

Основна назва: Кардиологическая клиника "Святой Екатерины"
Регіони роботи: Київ, Одеса

Киевский центр репродуктивной и перенатальной медецины

Основна назва: Киевский центр репродуктивной и перенатальной медецины

Клініка алергії та кашлю

Основна назва: Клініка алергії та кашлю
Сайт: clinicallergycough.com.ua
Опис діяльності: Клініка алергії та кашлю - це клініка, яка в першу чергу займається проблемами алергії та надає допомогу людям з захворюваннями органів дихання та шкіри як у дітей, так і у дорослих. В нашій клініці можна отримати кваліфіковану консультацію алерголога, пульмонолога, отоларинголога та дерматолога, пройти всі лабораторні обстеження (лабораторія Synevo). Поширеність алергічних захворювань у всьому світі стрімко зростає, особливо це стосується дітей. До таких захворювань належить бронхіальна астма, риніт, анафілаксія, алергія на ліки, їжу та комах, екзема, кропив’янка та ангіоневротичний набряк. За...

Клініка Денис

Основна назва: Клініка Денис
Інші назви: ТОВ «КЛІНІКА «ДЕНИС»
Сайт: denis.ua
Опис діяльності: медицинские услуги для населения

Клініка ЦСМ у Білій Церкві

Основна назва: Клініка ЦСМ у Білій Церкві
Сайт: klinika-bilacerkva.com.ua
Опис діяльності: Якщо шукаєте, де можна записатися на прийом, щоб вас оглянув фізіотерапевт, то можете сміливо звертатися за професійною допомогою в перевірену клініку ЦСМ. Медичний центр ЦСМ у Білій Церкві надає високоспеціалізовану медичну допомогу за допомогою сучасних технологій діагностики, лікування та реабілітації, а також наявності спеціального високотехнологічного обладнання та досвідчених лікарів. Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр завдань та провести необхідне лікування вчасно.

Клиника "Амазонка"

Основна назва: Клиника "Амазонка"
Сайт: www.amazonkaclinic.com.ua

Опис діяльності: Клиника красоты