Поиск отзывов о компании по сфере деятельности «Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты»

Список работодателей Всего: 452

medlife.pro

Основное название: medlife.pro
Сайт: www.medlife.pro
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Простой и быстрый выбор подходящего врача или клиники.

Medspravky Org Ua

Основное название: Medspravky Org Ua
Другие названия: Медичні довідки онлайн
Сайт: medspravky.org.ua
Регионы работы: Винница, Сумы

Описание деятельности: Сервіс пропонує медичні довідки онлайн. Оформлення згідно законів МОЗ Українию Швидка доставка за день

Milahra + | Dental Clinic - стоматологічна клініка

Основное название: Milahra + | Dental Clinic - стоматологічна клініка
Другие названия: «Мілагра», «Мілахра», «Milahra»
Сайт: milahra.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Сучасна кліника сімейної стоматології у місті Київ, Шевченківскій район, мікрорайон Татарка. Висококваліфіковані лікарі з міжнародною освітою. Дотримуємося усіх гігієнічних норм та уважно відносимося до кожного клієнта нашого закладу.

MILNER MEDICAL

Основное название: MILNER MEDICAL
Другие названия: MILNER MEDICAL - Медицинский центр
Сайт: milner.clinic
Регион работы: Харьков
Описание деятельности: 1. Лечение новообразований кожи - Папилломы, бородавки - Родинка (невус), гигантский невус - Меланома - Рак кожи 2. Дерматология – косметология - Лечение заболеваний кожных покровов: экзема, псориаз, демодекс - Лечение аллергических заболеваний - Лечение грибкового поражение кожи, ногтей, пластин, волос - Лечение угревой болезни - Омоложение кожи: - Чистка лица и тела - Пилинги - Филеры -...

miss fitness

Основное название: miss fitness
Сайт: www.missfitness.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Женский спортивный клуб miss fitness

msf

Основное название: msf
Другие названия: MEDECINS SANS FRONTIERES
Сайт: www.msf.org
Описание деятельности: международная независимая некоммерческая медицинская гуманитарная организация, которая оказывает чрезвычайную медицинскую помощь людям, пострадавшим в результате военных конфликтов

natura - масажний салон

Основное название: natura - масажний салон
Сайт: natura-massage.com
Описание деятельности: масажний салон

NewLeaf

Основное название: NewLeaf
Другие названия: психотерапія
Сайт: www.newleaf.com.ua
Описание деятельности: New Leaf - команда професійних психологів та психотерапевтів, що мають високий рівень кваліфікації та досвіду роботи з клієнтами та пацієнтами різного віку та соціального статусу. Наша команда готова допомогти вам подолати будь-які психологічні проблеми, які у вас виникають. У нашому центрі ми надаємо широкий спектр послуг, включаючи індивідуальні та групові консультації, психотерапію, тестування особистості та багато іншого. Ми використовуємо сучасні методики та технології, щоб допомогти вам розкрити свій потенціал, відчути себе впевненіше і почати жити життям, на яке ви заслуговуєте.

Nika Vet

Основное название: Nika Vet
Сайт: nikavet.com
Описание деятельности: Домашні тварини не можуть поскаржитися на погане самопочуття, тому повністю довіряють господареві. Тільки від вас залежить куди звернутися за кваліфікованою допомогою під час екстреної ситуації. Ветеринарна клініка Nika Vet надає терапевтичні, діагностичні, профілактичні та хірургічні послуги в Київській області, які допоможуть вашим улюбленцям якомога швидше одужати. Регулярна участь в конференціях та великий практичний досвід лікарів дозволяє діагностувати та вилікувати котиків й собачок різних порід (щодо інших тварин інформацію слід уточнювати за телефоном) використовуючи сучасні методики.