Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Медичні послуги, спортклуби та салони краси»

Meditrade

Основна назва: Meditrade
Інші назви: Меди трейд
Сайт: www.meditrade.com.ua

Опис діяльності: Кардио хирургия

medlife.pro

Основна назва: medlife.pro
Сайт: www.medlife.pro

Опис діяльності: Простой и быстрый выбор подходящего врача или клиники.

Medspravky Org Ua

Основна назва: Medspravky Org Ua
Інші назви: Медичні довідки онлайн
Сайт: medspravky.org.ua
Регіони роботи: Вінниця, Суми

Опис діяльності: Сервіс пропонує медичні довідки онлайн. Оформлення згідно законів МОЗ Українию Швидка доставка за день

Milahra + | Dental Clinic - стоматологічна клініка

Основна назва: Milahra + | Dental Clinic - стоматологічна клініка
Інші назви: «Мілагра», «Мілахра», «Milahra»
Сайт: milahra.ua

Опис діяльності: Сучасна кліника сімейної стоматології у місті Київ, Шевченківскій район, мікрорайон Татарка. Висококваліфіковані лікарі з міжнародною освітою. Дотримуємося усіх гігієнічних норм та уважно відносимося до кожного клієнта нашого закладу.

MILNER MEDICAL

Основна назва: MILNER MEDICAL
Інші назви: MILNER MEDICAL - Медицинский центр
Сайт: milner.clinic
Регіон роботи: Харків
Опис діяльності: 1. Лечение новообразований кожи - Папилломы, бородавки - Родинка (невус), гигантский невус - Меланома - Рак кожи 2. Дерматология – косметология - Лечение заболеваний кожных покровов: экзема, псориаз, демодекс - Лечение аллергических заболеваний - Лечение грибкового поражение кожи, ногтей, пластин, волос - Лечение угревой болезни - Омоложение кожи: - Чистка лица и тела - Пилинги - Филеры -...

miss fitness

Основна назва: miss fitness
Сайт: www.missfitness.com.ua

Опис діяльності: Женский спортивный клуб miss fitness

msf

Основна назва: msf
Інші назви: MEDECINS SANS FRONTIERES
Сайт: www.msf.org
Опис діяльності: международная независимая некоммерческая медицинская гуманитарная организация, которая оказывает чрезвычайную медицинскую помощь людям, пострадавшим в результате военных конфликтов

natura - масажний салон

Основна назва: natura - масажний салон
Сайт: natura-massage.com
Опис діяльності: масажний салон

NewLeaf

Основна назва: NewLeaf
Інші назви: психотерапія
Сайт: www.newleaf.com.ua
Опис діяльності: New Leaf - команда професійних психологів та психотерапевтів, що мають високий рівень кваліфікації та досвіду роботи з клієнтами та пацієнтами різного віку та соціального статусу. Наша команда готова допомогти вам подолати будь-які психологічні проблеми, які у вас виникають. У нашому центрі ми надаємо широкий спектр послуг, включаючи індивідуальні та групові консультації, психотерапію, тестування особистості та багато іншого. Ми використовуємо сучасні методики та технології, щоб допомогти вам розкрити свій потенціал, відчути себе впевненіше і почати жити життям, на яке ви заслуговуєте.

Nika Vet

Основна назва: Nika Vet
Сайт: nikavet.com
Опис діяльності: Домашні тварини не можуть поскаржитися на погане самопочуття, тому повністю довіряють господареві. Тільки від вас залежить куди звернутися за кваліфікованою допомогою під час екстреної ситуації. Ветеринарна клініка Nika Vet надає терапевтичні, діагностичні, профілактичні та хірургічні послуги в Київській області, які допоможуть вашим улюбленцям якомога швидше одужати. Регулярна участь в конференціях та великий практичний досвід лікарів дозволяє діагностувати та вилікувати котиків й собачок різних порід (щодо інших тварин інформацію слід уточнювати за телефоном) використовуючи сучасні методики.