Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Медичні послуги, спортклуби та салони краси»

dietcenter.com.ua

Основна назва: dietcenter.com.ua
Сайт: dietcenter.com.ua
Опис діяльності: Диетолог в Киеве

DMK Ukraine

Основна назва: DMK Ukraine
Сайт: dmkua.com

Опис діяльності: Бренд DMK существует на рынке 50 лет и является неизменным лидером среди профессиональной космецевтики, основанной на растительных ингредиентах, ферментах, амино-кислотах и пептидах. Лечение космецевтикой DMK основывается на фундаментальной концепции «Удалить патологию — Восстановить норму — Защитить — Поддержать результат», которая призывает оказывать терапию поэтапно и в соответствии с потребностями кожи пациента.

Doc.ua

Основна назва: Doc.ua
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси

Опис діяльності: Поиск и запись к врачам, на диагностику.

doc.ua

Основна назва: doc.ua
Інші назви: Доклаб, ООО
Сайт: doc.ua

Опис діяльності: бесплатный онлайн-сервис поиска врача и записи на прием.

DOC.UA

Основна назва: DOC.UA
Інші назви: ООО ДОК ЮА
Сайт: doc.ua

Опис діяльності: Сервис DOC.ua – это агрегатор, цель которого заключается в том, чтобы собрать максимальное количество врачей, клиник и диагностических центров в одном месте и дать о них наиболее полную и достоверную информацию, для того, чтобы пациент имел возможность взвешенного выбора. Как работает сервис? Вы находите на сайте нужного врача, в нужном районе города и записываетесь на нужное вам время через форму онлайн-записи. Или вы звоните в наш колл-центр. Все операторы колл-центра имеют медицинское образование. Они не только «записывают на прием», но еще и консультируют, к какому врачу лучше обратиться....

Dr Ali's Dental Center

Основна назва: Dr Ali's Dental Center
Сайт: drali-dentalcenter.com
Опис діяльності: До недавнього часу, щоб встановити зубну коронку, пацієнтам доводилося пройти через безліч тривалих і дискомфортних процедур. Ті, кому стоматолог вже встановлював коронки, напевно згадають не найприємніші відчуття під час зняття відбитків. У нас доступна нова технологія сканування зубів, яка дозволяє виготовити і поставити зубні коронки швидко, точно і без відбитків! Також в своїй практиці ми використовуємо найкращі, сертифіковані, високотехнологічні матеріали, та інструменти. Наші лікарі працюють тільки зі збільшенням, від бінокулярів до мікроскопу. В поєднанні всіх вище перелічених факторів, ми...

Ecosmetology

Основна назва: Ecosmetology
Інші назви: SK-beauty ZONE
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси

Опис діяльності: Услуги по оздоровлению волос, кожи головы и лица. Полная реконструкция волос. Лечение проблемной кожи лица, возрастных изменений

Epilook

Основна назва: Epilook
Сайт: epilook.com.ua
Опис діяльності: Ми позбавимо Вас від небажаного волосся надовго, безпечно та без болю Ми надаємо косметологічні послуги з використанням найновішого лазерного обладнання та методик. Консультації та проведення процедур здійснюють професійні лікарі, які присвятили себе естетичній медицині та косметології.

Esthetic_education_company

Основна назва: Esthetic_education_company
Сайт: www.instagram.com
Опис діяльності: Мезонити, нитевой лифтинг

Ezraton

Основна назва: Ezraton
Інші назви: Эзратон
Сайт: www.ezraton.com
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Кременчуг, Миргород, Мукачево, Одеса, Харків, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Опис діяльності: Лечение - артрита, хронической усталости, язвенной болезни желудка - Helicobacter бактерий и т.д.