Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Освіта, тренінги, сертифікація»

celyn-abc-camp

Основна назва: celyn-abc-camp
Інші назви: Детский британский лагерь
Сайт: www.celyn-abc-camp.com
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Кременчуг, Харків

Опис діяльності: Детский образовательный туризм. Лагерь расположен на територии Полтавской области(с. Клюсивка). Фирма предлагает отдых с изучением английского языка с британскими преподавателями

Flash

Genio Business Academy

Основна назва: Genio Business Academy
Сайт: genioteam.com
Регіони роботи: Київ, Вінниця

Опис діяльності: GenioTeam Это первый продюсерский центр по продвижению образовательных проектов на территории России, Украины и странах СНГ. Это команда из 180 профессионалов своего дела, мы все работаем удаленно из 12 стран мира. Нас объединяет одна общая цель - Продукт №1 в Мире!

MULTILINGVO

Основна назва: MULTILINGVO
Інші назви: ООО "МУЛЬТИЛИНГВО"
Сайт: multilingvoo.com
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Бердичів, Вінниця, Дніпро, Конотоп, Луцьк, Миколаїв, Харків

Опис діяльності: Школа MULTILINGVO помогает освоить иностранные языки, не отрываясь от работы в любом месте земного шара. Онлайн-уроки — это отличная альтернатива для занятых людей. Они могут экономить время и заниматься где угодно. Школа предлагает выгодные условия не только для учащихся, но и преподавателей, с которыми сотрудничает. Вы можете регулировать уровень занятости и рабочее расписание по своему желанию. Для того чтобы преподавание английского языка по Skype было удобным и интересным, мы предоставляем каждому сотруднику библиотеку с учебными материалами и виртуальный класс. Вас ждут мотивированные...

pelliron.com

Основна назва: pelliron.com
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Регіони роботи: Київ, Бахмут, Бахмач, Бахчисарай, Біла Церква, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Володимир-Волинський, Вознесенськ, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Євпаторія, Запоріжжя, Івано-Франківск, Ізмаіл, Ірпінь, Кіровоград, Котовськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Одеса, Полтава, Ровно, Славутич, Тернопіль, Тирасполь, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ

Опис діяльності: Предоставление услуг по обучению трейдингу и открытию счетов в брокерской компании

uadiplom.com.ua

Основна назва: uadiplom.com.ua
Інші назви: ЮА Диплом
Сайт: uadiplom.com.ua
Регіони роботи: Київ, Бахмач, Біла Церква, Вінниця, Дніпро, Одеса, Ужгород, Херсон

Опис діяльності: написание и оформление работ для студентов

ZULU

Основна назва: ZULU
Сайт: zulu-help.com
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Одеса, Ровно, Харків

Опис діяльності: Наша компанія, «ZULU», пропонує професійні послуги з написання різноманітних студентських робіт в різних містах України, таких як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів та Запоріжжя. Ми працюємо за офіційним договором і надаємо фіскальний чек. Наша команда готова виконати завдання з будь-якої гуманітарної або точної дисципліни. Незалежно від того, чи потрібна вам курсова робота, дипломна чи будь-яка інша робота, ми напишемо її відповідно до ваших вимог та бажань, дотримуючись встановлених термінів. Ви отримаєте якісну та унікальну роботу, яка повністю відповідатиме методичним рекомендаціям та вимогам...

Валентин Савелий

Основна назва: Валентин Савелий
Інші назви: Домашняя школа Дистанционное обучение
Сайт: scru.od-edu.com
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Дніпро, Донецк, Запоріжжя, Ілїчівск, Миколаїв, Одеса, Сімферополь, Стаханов, Тернопіль, Харків, Черкаси

Опис діяльності: дистанционное обучение школьников

информ сервис

Основна назва: информ сервис
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Донецк, Одеса

Информационный центр "Все Решено"

Основна назва: Информационный центр "Все Решено"
Сайт: www.vseresheno.in.ua
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Одеса, Харків, Чернігів

Опис діяльності: Авторское написание студенческих работ на заказ.