Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Дозвілля та розваги: клуби, готелі, кінотеатри, гральний бізнес»

Премьера

Основна назва: Премьера
Інші назви: Премьера. Гаити

Опис діяльності: Продажа театральных билетов

Премьера

Основна назва: Премьера
Інші назви: Театральное агенство "Премьера", театральне агенство "Прем'єра"
Регіони роботи: Київ, Миколаїв

Промприлад. Реновація

Основна назва: Промприлад. Реновація
Інші назви: Promprylad.Renovation
Сайт: theukrainians.org
Опис діяльності: Як вони самі про себе пишуть Промприлад. Реновація — інноваційний центр на базі старого заводу, який працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти. Це проект зі сфери імпакт-інвестування, де інвестори одночасно вкладають в соціальний вплив на регіон та отримують повернення інвестицій у вигляді дивідендів. Бла-бла-бла

Пунш или Акция Плюс

Основна назва: Пунш или Акция Плюс
Інші назви: ООО "Пунш", Event – агентство «Пунш»
Сайт: punsh.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро

Опис діяльності: Организация корпоративных вечеринок Организация и проведение деловых праздников и деловых мероприятий Организация "свадебы", дня рождения, и других личных праздников Организация массовых мероприятий и массовых праздников

Рirates.com.ua

Основна назва: Рirates.com.ua
Інші назви: Пираты
Сайт: pirates.com.ua

Опис діяльності: Наш сайт - это онлайн платформа с отзывами об онлайн казино в Украине. Мы предоставляем всю необходимую информацию, чтобы помочь игрокам выбрать лучшие онлайн казино для своих потребностей. На нашем сайте можно найти подробные обзоры и оценки каждого казино, а также отзывы игроков о своем опыте игры. Мы также предлагаем сравнение различных казино по бонусам, играм и другим важным факторам. Наша цель - помочь игрокам принимать информированные решения и наслаждаться безопасной и приятной игрой в онлайн казино в Украине.

Рlaycasino

Основна назва: Рlaycasino
Інші назви: ЧП Рlaycasino
Сайт: playcasino.com.ua

Опис діяльності: Slotoking casino став одним з перших азартних закладів в Україні, які працюють онлайн і надають ліцензію з 2015 року. Офіційний сайт дає можливість комфортно грати на гроші. Керуюча компанія SlotoKing Entertainment N. V. володіє офіційною ліцензією N8048 / G562 КLK1O11, один офіс є в Києві.

Реалмюзик

Основна назва: Реалмюзик
Інші назви: Реал мюзик
Сайт: www.realmusic.ua

Опис діяльності: Продажа профессионального светового и музыкального оборудования.

рейкарц отель

Основна назва: рейкарц отель
Регіон роботи: Маріуполь

Опис діяльності: Гостиничный бизнес

респект холл менеджмент крым

Основна назва: респект холл менеджмент крым
Регіон роботи: Ялта

Опис діяльності: Размещение и обслуживание туристов

роял хоспиталити груп

Основна назва: роял хоспиталити груп
Інші назви: Royal Hotels and Resorts
Сайт: www.rhg.com.ua