Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Фінансові послуги: банки, оцінка, аудит, страхування та ін.»

"Скарбниця" ломбард

Основна назва: "Скарбниця" ломбард
Сайт: www.skarb.com.ua
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Донецк, Житомир, Кіровоград, Коломия, Краматорськ, Луцьк, Одеса, Стрий, Харків, Херсон

Опис діяльності: Сеть ломбардов

Основна назва: Divestix Brokerage
Інші назви: Дайвестикс Брокеридж
Сайт: divestixbrokerage.com
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Компания DivestiX Brokerage оказывает финансовые услуги.

Forex с Анной Блогиной

Основна назва: Forex с Анной Блогиной
Сайт: coaching.annablogina.com
Регіони роботи: Київ, Одеса

Опис діяльності: Трейдинг, инвестирование, обучение торговли на Forex

intercfs Центр финан - х услуг

Основна назва: intercfs Центр финан - х услуг
Регіони роботи: Київ, Котовськ, Одеса

Опис діяльності: Одесса. Нежинская улица. Бизнес центр Марсель.

NAS Broker

Основна назва: NAS Broker
Регіони роботи: Київ, Алчевск, Бахмут, Бердянск, Дніпро, Одеса

Опис діяльності: Биржевые торги

Platinum Bank

Основна назва: Platinum Bank
Сайт: www.platinumbank.com.ua
Регіони роботи: Київ, Володимир-Волинський, Дніпродзержинск, Донецк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів, Мукачево, Одеса, Ровно, Херсон, Хмельницький, Чернігів

Опис діяльності: Platinum Bank - один из наиболее динамично развивающихся банков в Украине. В настоящее время мы активно расширяем сеть наших отделений и пунктов продаж, разрабатываем и выводим на рынок новые банковские продукты. Platinum Bank зарекомендовал себя надежным и стабильным партнером на украинском банковском рынке. Нашими основными акционерами являются международные финансовые учреждения такие, как: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочерняя структура Мирового Банка). ТОП-менеджмент нашего банка – это международные и украинские профессионалы, которые ставят перед собой цель предложить нашим клиентам...

Property Invest

Основна назва: Property Invest
Сайт: www.property-invest.club
Регіони роботи: Київ, Одеса, Харків

Опис діяльності: Управляющая компания Property Invest. Создание пассивного дохода. Строительство и управление доходными объектами.

Realty invest

Основна назва: Realty invest
Інші назви: Грицюк Д.В.
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Одеса, Чернігів

Опис діяльності: ВЭД (поиск компаний-производителей пищевой отрасли зарубежом)