Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Продукти харчування та напої, алкоголь»

top waffle

Основна назва: top waffle
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Кафе с гонконгскими вафлями. Первое заведение появилось в Одессе в 2016 году. В начале 2018 открылись филиалы в Киеве.

Underground

Основна назва: Underground
Інші назви: Plombiro Italiano, Barbaris, theVarenik, компания "Plombiro"
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Сеть мини-кофеен в переходе метро

ViOil

Основна назва: ViOil
Інші назви: ВиОйл
Сайт: vioil.com
Регіони роботи: Київ, Вінниця

Опис діяльності: ViOil входит в тройку крупнейших производителей растительных масел в Украине и является лидером по выпуску рапсового масла.

Winning Invest&Trade Ltd.

Основна назва: Winning Invest&Trade Ltd.
Інші назви: ООО Байкал

Основна назва: Wraps
Інші назви: Врап
Сайт: www.instagram.com
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Запрошуємо відвідати кафе швидкого харчування "Wraps". У нас ви зможете скуштувати смачний мексиканський буріто "Врап", у вигляді ролу з тортильї. Це не звична всім шаурма, а дещо більше... Просто спробуйте один раз і зрозумієте про що ми:) Чекаємо вас за адресою м. Львів, вул. Під дубом, 14/4. Можлива доставка.

Wrigley

Основна назва: Wrigley
Інші назви: Ригли Украина,ТД Орбит Крафт
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Лисичанськ, Луганськ, Сімферополь, Фастів, Черкаси

Опис діяльності: Дистрибьюция жевательных резинок и леденцов

YARO доставка питания

Основна назва: YARO доставка питания
Інші назви: Yaro
Сайт: yaro.ua

Опис діяльності: магазин здорового питания программа похудения и очищения организма

Yoki

Основна назва: Yoki
Інші назви: Yoki Львів
Сайт: yoki.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Yoki – це мережа ресторанів азійської кухні зі своєю історією та культурою. Заклади, що поєднали в собі: азійську кухню в різних техніках приготування, унікальну музику (резиденство DJ) та сервіс доставки.

Zdorovo Meni

Основна назва: Zdorovo Meni
Інші назви: Здорово Мени
Сайт: zdorovo-meni.com.ua
Регіон роботи: Ковель

Опис діяльності: Интернет-магазин веганских продуктов питания