Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Продукти харчування та напої, алкоголь»

Nemiroff

Основна назва: Nemiroff
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Донецк

Nemo Kids

Основна назва: Nemo Kids
Сайт: nemo-kids.com.ua

Опис діяльності: Магазин детской гигиены и питания Nemo Kids - качественные товары по оптовым ценам в Киеве.

Nestle Киев Жилянская 75

Основна назва: Nestle Киев Жилянская 75
Опис діяльності: Производитель конфет

Onigiri

Основна назва: Onigiri
Інші назви: Доставка смачних ролів в Ірпені, замовляйте в Onigiri онлайн
Сайт: onigiri.com.ua
Регіон роботи: Ірпінь

Опис діяльності: Спробуйте наші найсмачніші суші з доставкою до вашого дому в Ірпені! Пропонуємо широкий вибір смачних суші, які приготовлені з високоякісних інгредієнтів та знанням справи наших кухарів. Наші порції - великі та насичені, щоб ви могли насолоджуватися аутентичним смаком японської кухні в повному обсязі!

PDM

Основна назва: PDM
Інші назви: Поляна
Сайт: www.polyana.ua

Опис діяльності: Розничная продажа алкоголя.

Polly Group Ukraine

Основна назва: Polly Group Ukraine
Сайт: polly.ua
Опис діяльності: Импорт фруктов

Pontem.ua

Основна назва: Pontem.ua
Сайт: www.pontem.lt

Опис діяльності: Професcиональные услуги по организации общественного питания.

powerful-coffee

Rainford

Основна назва: Rainford
Інші назви: ООО "Сорс-Инвест", ТОВ СОРС-ІНВЕСТ, СорсИнвест, Сорс Инвест
Регіони роботи: Київ, Житомир, Запоріжжя, Конотоп

Опис діяльності: На сегодняшний день "Rainford" - одно из крупрейших производственно-торговых предприятий Украины. Молочная фабрика "Rainford" изготовляет более 100 видов молочной продукции. Кроме классических молочных и кисломолочных продуктов под торговой маркой "Щодня"(молоко, кефир, ряженка, сметана, глазурированные сырки, масло, творог) молочная линия "Rainford" включает в себя йогурты, творожные десерты, плавленные сыры. Фабрика входит в десятку лидеров на рынке Украины. Торгово-промышленная группа "Rainford" является разветвленной системой предприятия. С 2001 года эксклюзивным дистрибьютором продукции...