Отзывы о работе. Черный список работодателей

Всего в наличии около 100000 компаний и 500000 отзывов

О Работе - чёрный список работодателей. Отзывы о компаниях, конторах и фирмах

Ласкаво просимо!

Найбільший портал зі збирання відгуків про роботодавців вітає всіх небайдужих учасників ринку праці! Хто б ви не були - розгніваний колишній співробітник несумлінної компанії або представник солідної фірми-роботодавця, який дбатиме про свою репутацію - всім відвідувачам завжди тут будуть раді. Ми збираємо відгуки про роботодавців не тільки для складання чорного списку роботодавців, але так само даємо інформацію про потенційного роботодавця яка б вона не була. У нас люди діляться своїм безцінним досвідом у пошуку нового місця роботи, а також повідомляють про підводні камені під час роботи на різних підприємствах Росії, України, Білорусі и Казахстану.

Деякі особливо чорні роботодавці постійно намагаються знищити нас, щоб далі творити свавілля на ринку праці, але наш сайт про роботу є надійним форпостом на їхньому шляху. Щоб їх зупинити, свідомому працівнику потрібно лише залишити відгук на нашому порталі тим самим зробити безцінний внесок у боротьбу з порушеннями трудового законодавства та відновити справедливість.

Розкажіть про наш проект oRabote.net своїм родичам, друзям та знайомим. Не будьте байдужі до сваволі наймачів-рабовласників!

Стрічка новин

03.03.2022

Важливо знати та розуміти!

Зараз ми входимо в найтемнішу, найпідлішу, найцинічнішу фазу вторгнення. Це вже навіть не війна, бо навіть війна має свою етику, неписані правила й писані конвенції. Фаза війни перейшла в фазу терору по бєспредєлу. Неприцільний обстріл, мирні райони, точкові диверсії на місцях, газогони, інфраструктура зв’язку, теракти, діти й жінки попереду танків, цунамі фейків та інформвкидів, замахи, осатанілі штурми й заборонені види озброєнь – це стандартний набір звіра (я буду без матюків). Позаяк це вже не війна, а хаотичний тероро-геноцид, то правил уже нема. Зникло таке поняття, як «передова». Тепер передовою є вся країна: від гарячих бойових точок до...»

31.01.2022

Портал "Про Роботу" долучається до протесту Руху #SaveФОП

Ми підтримуємо усі вимоги протестувальників, а також вимагаємо від МВС знайти зниклих безвісти ФОП-ів!

14.10.2021

Вітаємо усіх зі свяами! Слава нашим захисникам! Слава Україні!