Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Список роботодавців Усього: 18438

Коморум

Основна назва: Коморум
Інші назви: Spot Opt, HoroshOpt
Сфера діяльності: Торгівля: Подарунки, іграшки, сувеніри, товари для дітей, піротехника
Сайт: komorum.prom.ua
Регіон роботи: Одеса
  • Рейтинг 1,40/5,0

Опис діяльності: КОМОРУМ - это универсальный супермаркет мультибрендовых товаров на каждый день. Наша политика - предоставлять самые нужные товары по доступным ценам! Любой заказ обрабатывается максимально быстро и с предельным вниманием к каждой потребности нашего клиента. Вы можете быть уверены, что получите именно то, что заказывали и не переплатите ни копейки больше. С любовью и заботой, ваша компания КОМОРА РУМ

Fin Plus Plus

Основна назва: Fin Plus Plus
Інші назви: Profit Center FX
Сфера діяльності: Послуги: IT: консалтинг, розробка, впровадження, хостинг та ін.
Сайт: finplusplus.net
  • Рейтинг 1,00/5,0

Опис діяльності: Провайдер IT рішень, для брокерського та біржового бізнесу.

Fin Plus Plus

Основна назва: Fin Plus Plus
Інші назви: Profit Center FX
Сайт: finplusplus.net
Опис діяльності: Провайдер IT рішень, для брокерського та біржового бізнесу.

Швидко гроші

Основна назва: Швидко гроші
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
  • Рейтинг 1,00/5,0

Опис діяльності: Мирослава Савич, жалюгідна оюдина, яка розносить про тих хто в пошуках роботу брехню по всіх hr. Вона має не одну судимість. Посилання: https://scanbe.io/ru/people/s/l/savich/s/savich_miroslava

SteroidOn

Основна назва: SteroidOn
Сфера діяльності: Послуги: Наука: авіація, біологія, хімія, фізика та ін.
Сайт: steroidon.com
  • Рейтинг 5,00/5,0

Опис діяльності: Ми SteroidOn, науково-популярний, а також інформативний медичний портал

Александр Орловский – ваш надежный партнер в мире криптовалюты

Основна назва: Александр Орловский – ваш надежный партнер в мире криптовалюты
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: oleksandr-orlovskyi.com.ua
  • Рейтинг 3,00/5,0

Опис діяльності: Его экспертное знание рынка и уникальные стратегии помогут вам достичь финансовых целей. Не упустите возможность получить доступ к лучшему обучению от ведущего специалиста в сфере цифровых активов

AlcoProf

Основна назва: AlcoProf
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Сайт: alcoprof.com.ua
Опис діяльності: Інтернет-магазин AlcoProf пропонує широкий вибір сучасних алкотестерів, як побутових, так і професійних для підприємств. В нас є прилади та витратні матеріали таких марок, як Drager, Алкофор, AlcoScan, AlcoProf, Medica+ та інших. Наші працівники можуть надати Вам професійну консультацію по підбору потрібної моделі. Всі замовлення доставляються безкоштовно по Україні Новою поштою.

Діджитал агентство Idea Digital Agency

Основна назва: Діджитал агентство Idea Digital Agency
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт: ideadigital.agency
Опис діяльності: Idea Digital Agency - агентство інтернет-маркетингу, що спеціалізується на просуванні сайтів у ТОП пошукової видачі Google і налаштуванні платної реклами для генерації стабільного потоку лідів. Ми любимо вирішувати складні завдання і допомагаємо нашим клієнтам навіть у найважчих ситуаціях: усуваємо санкції пошукових систем, розробляємо стратегії просування для проєктів у різних країнах. Ми пропонуємо такі послуги: - SEO-просування та оптимізація сайту - SEO-аудит сайтів - SEO просування нового сайту на етапі розробки - Просування інтернет-магазинів - SEO-просування на Захід

Михаил Хомич

Основна назва: Михаил Хомич
Сфера діяльності: Торгівля
Сайт: mikhail-khomich.com.ua
  • Рейтинг 3,00/5,0

Опис діяльності: Студенты Михаила Хомича не просто учатся, они преображаются. Под его руководством они обретают не только знания и навыки, но и уверенность в себе и своих возможностях. Его курсы становятся для них не просто обучением, а источником вдохновения и мотивации для достижения высот в своем бизнесе.

Vsetut

Основна назва: Vsetut
Інші назви: Всё тут
Сфера діяльності: Торгівля
  • Рейтинг 1,40/5,0

Опис діяльності: Всё для дома, мелочи