Про роботу - чорний перелік роботодавців. Відгуки про компанії, контори та фірми

Ласкаво просимо!

Найбільший портал зі збирання відгуків про роботодавців вітає всіх небайдужих учасників ринку праці! Хто б ви не були - розгніваний колишній співробітник несумлінної компанії або представник солідної фірми-роботодавця, який дбатиме про свою репутацію - всім відвідувачам завжди тут будуть раді. Ми збираємо відгуки про роботодавців не тільки для складання чорного списку роботодавців, але так само даємо інформацію про потенційного роботодавця яка б вона не була. У нас люди діляться своїм безцінним досвідом у пошуку нового місця роботи, а також повідомляють про підводні камені під час роботи на різних підприємствах України.

Деякі особливо чорні роботодавці постійно намагаються знищити нас, щоб далі творити свавілля на ринку праці, але наш сайт про роботу є надійним форпостом на їхньому шляху. Щоб їх зупинити, свідомому працівнику потрібно лише залишити відгук на нашому порталі тим самим зробити безцінний внесок у боротьбу з порушеннями трудового законодавства та відновити справедливість.

Незважаючи на нелегкі часи ми завжди намагаємось забезпечувати українців якисним сервісом аналізу репутації та рейтингів відчизняних компаній. Розкажіть про наш проєкт своїм родичам, друзям та знайомим. Не будьте байдужі до сваволі наймачів-рабовласників!

Стрічка новин

24.09.2012

Уроки продвижения по карьерной лестнице

Урок 1
Священник предлагает монахине подвезти ее. Сев в машину, она закидывает ногу за ногу, так, что бедро обнажается. Священнику с трудом удается избежать аварии. Выровняв машину, он украдкой кладет руку ей на ногу. Монахиня говорит: "Отец, Вы помните Псалом 129?" Священник убирает руку. Но, поменяв передачу, он опять кладет руку ей на ногу. Монахиня повторяет: "Отец, Вы помните Псалом 129?". Священник извиняется: "Простите, сестра, но плоть слаба". Добравшись до монастыря, монахиня тяжело вздыхает и выходит. Приехав в церковь, священник находит Псалом 129.

В нем говорится: "Иди дальше и ищи, выше ты найдешь...»

20.06.2012

Сайт "О работе" поставил новый рекорд посещаемости

Черный список Уважаемые посетители сайта!

Вчера, был поставлен очередной рекорд посещаемости, который мы так долго ждали. Планка в 20000 уникальных посетителей за сутки, год назад казалась не реальной, но как показала практика, люди оценили качество нашего сервиса и ценность нашей работы.
Мы очень ценим вас всех, наши дорогие посетители и будем всегда стараться безотказно круглые сутки быть в он-лайне, чтобы помочь всем и каждому в нелёгком противостоянии работодателя и наёмного работника. ...»

13.03.2012

Преодолен рубеж в 50000 отзывов

Уважаемые посетители и постоянные пользователи сайта!

Хотелось бы поблагодарить Вас за проделанную огромную работу по заполнению контентом сайта oRabote.net, полезность которого трудно переоценить.

Как положительные, так и отрицательные отзывы работников, безусловно, позволяют максимально сориентировать потенциальных кандидатов на должность о том или ином работодателе. В этой связи представляется закономерным, что популярность сайта (не только в России, но и за ее пределами) неуклонно растет.

Спасибо за эти первые 50 тысяч отзывов! Подобного количества во всём рунете никому ещё не удавалось собрать!...»