Про роботу - чорний перелік роботодавців. Відгуки про компанії, контори та фірми

Ласкаво просимо!

Найбільший портал зі збирання відгуків про роботодавців вітає всіх небайдужих учасників ринку праці! Хто б ви не були - розгніваний колишній співробітник несумлінної компанії або представник солідної фірми-роботодавця, який дбатиме про свою репутацію - всім відвідувачам завжди тут будуть раді. Ми збираємо відгуки про роботодавців не тільки для складання чорного списку роботодавців, але так само даємо інформацію про потенційного роботодавця яка б вона не була. У нас люди діляться своїм безцінним досвідом у пошуку нового місця роботи, а також повідомляють про підводні камені під час роботи на різних підприємствах України.

Деякі особливо чорні роботодавці постійно намагаються знищити нас, щоб далі творити свавілля на ринку праці, але наш сайт про роботу є надійним форпостом на їхньому шляху. Щоб їх зупинити, свідомому працівнику потрібно лише залишити відгук на нашому порталі тим самим зробити безцінний внесок у боротьбу з порушеннями трудового законодавства та відновити справедливість.

Незважаючи на нелегкі часи ми завжди намагаємось забезпечувати українців якисним сервісом аналізу репутації та рейтингів відчизняних компаній. Розкажіть про наш проєкт своїм родичам, друзям та знайомим. Не будьте байдужі до сваволі наймачів-рабовласників!

Стрічка новин

07.06.2010

Обновление функциональных возможностей сайта

Уважаемые посетители!
На нашем ресурсе сегодня была добавлена возможность писать комментарии к новостям. Также были обновлены оценки работодателям, которые можно выставлять в отзыве. Теперь будет использоваться пять показателей вместо прежних двух.
В последнее время ресурс активно развивается, и это не последнее обновление. В ближайшее время вас ждёт множество приятных сюрпризов. Спасибо вам всем за то, что в нас поверили и до сих пор активно пользуетесь нашим сервисом!
Желаем всем приятного времяпрепровождения на сайте!

Администрация

26.05.2010

Синхронное плавание офисного планктона завораживает

Утомлённым работой посвящается... ;о)

03.05.2010

Каждый второй хочет стать директором

Люди не оригинальны в стремлении больше зарабатывать.

"Пока вопрос материального достатка и оплаты остается приоритетным для большинства граждан, то практически любая позиция, которая хорошо оплачивается, может считаться очередной "работой мечты", - отмечает PR-менеджер сайта по трудоустройству JOB.ukr.net Сергей Довгич.

По его мнению, на сегодняшний день с большим достатком у Украинцев ассоциируются профессии юриста (нотариус, адвокат), программиста, финансиста, а также творческие специальности. Традиционно особо желанными являются руководящие позиции. При этом "в России престижно быть юристом, финансистом, программистом,...»