Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Про роботу - чорний перелік роботодавців. Відгуки про компанії, контори та фірми

Ласкаво просимо!

Найбільший портал зі збирання відгуків про роботодавців вітає всіх небайдужих учасників ринку праці! Хто б ви не були - розгніваний колишній співробітник несумлінної компанії або представник солідної фірми-роботодавця, який дбатиме про свою репутацію - всім відвідувачам завжди тут будуть раді. Ми збираємо відгуки про роботодавців не тільки для складання чорного списку роботодавців, але так само даємо інформацію про потенційного роботодавця яка б вона не була. У нас люди діляться своїм безцінним досвідом у пошуку нового місця роботи, а також повідомляють про підводні камені під час роботи на різних підприємствах України.

Деякі особливо чорні роботодавці постійно намагаються знищити нас, щоб далі творити свавілля на ринку праці, але наш сайт про роботу є надійним форпостом на їхньому шляху. Щоб їх зупинити, свідомому працівнику потрібно лише залишити відгук на нашому порталі тим самим зробити безцінний внесок у боротьбу з порушеннями трудового законодавства та відновити справедливість.

Незважаючи на нелегкі часи ми завжди намагаємось забезпечувати українців якисним сервісом аналізу репутації та рейтингів відчизняних компаній. Розкажіть про наш проєкт своїм родичам, друзям та знайомим. Не будьте байдужі до сваволі наймачів-рабовласників!

Стрічка новин

23.02.2009

Дорогие посетители!

Мы рады сообщить Вам приятную новость – несмотря на все трудности наш сайт снова работает в прежнем режиме. На нас была совершена масштабная атака в результате которой большая часть базы была потеряна, а наш хостинг провайдер, уже бывший, как оказалось не делал своевременные бэкапы, в связи с чем базу пришлось восстанавливать фактически с нуля. Эта ситуация нас многому научила и в дальнейшем мы будем мудрее и осторожнее. Приносим извинения за временное неудобство. Теперь мы постараемся и сделаем все возможное, чтобы сайт работал без перебоев, был полезен и интересен пользователям.

Администрация

18.02.2009

Через три месяца ожидаются массовые увольнения

Украине грозит новая волна сокращений, считают в Государственной службе занятости. Весной на рынок труда могут выйти 2 млн сотрудников, которые сейчас работают в режиме неполной занятости. Аналитики ожидают массовых сокращений в промышленности, торговле и сфере услуг.

Директор Государственной службы занятости (ГСЗ) Владимир Галицкий вчера заявил журналистам, что через три месяца в Украине может пройти вторая волна сокращений. По его словам, если экономика не заработает, а предприятиям - в первую очередь обеспечивающим валютный приток в страну и пока еще стабильно платящим налоги в бюджет - не возобновят кредитование, работодатели не...»

06.02.2009

Найти работу будет еще сложнее

В январе в интернете было размещено в 1,7 раза больше вакансий, чем в декабре. Но найти работу при этом не стало легче. При этом государство нашло способ сэкономить на уволенных сотрудниках.

В первой половине января рынок труда не проявлял особой активности. В период с 20 декабря по 7 января новые резюме либо вакансии практически не публиковались. Ситуация заметно оживилась после праздников, к концу месяца. Однако большинство вакансий заявлялось работодателями с целью прозондировать почву или обновить собственную базу претендентов. Наиболее сложно в январе было найти работу логистам, секретарям и маркетологам. ...»