Про роботу - чорний перелік роботодавців. Відгуки про компанії, контори та фірми

Ласкаво просимо!

Найбільший портал зі збирання відгуків про роботодавців вітає всіх небайдужих учасників ринку праці! Хто б ви не були - розгніваний колишній співробітник несумлінної компанії або представник солідної фірми-роботодавця, який дбатиме про свою репутацію - всім відвідувачам завжди тут будуть раді. Ми збираємо відгуки про роботодавців не тільки для складання чорного списку роботодавців, але так само даємо інформацію про потенційного роботодавця яка б вона не була. У нас люди діляться своїм безцінним досвідом у пошуку нового місця роботи, а також повідомляють про підводні камені під час роботи на різних підприємствах України.

Деякі особливо чорні роботодавці постійно намагаються знищити нас, щоб далі творити свавілля на ринку праці, але наш сайт про роботу є надійним форпостом на їхньому шляху. Щоб їх зупинити, свідомому працівнику потрібно лише залишити відгук на нашому порталі тим самим зробити безцінний внесок у боротьбу з порушеннями трудового законодавства та відновити справедливість.

Незважаючи на нелегкі часи ми завжди намагаємось забезпечувати українців якисним сервісом аналізу репутації та рейтингів відчизняних компаній. Розкажіть про наш проєкт своїм родичам, друзям та знайомим. Не будьте байдужі до сваволі наймачів-рабовласників!

Стрічка новин

13.10.2008

Всем следует лучше работать! Начались массовые увольнения!

Сегодня на украинском рынке труда наблюдается уменьшение предложений от работодателей, поскольку многие организации сокращают свой персонал. Таким образом, мы можем наблюдать уже первые признаки волны увольнений в отечественных компаниях. Об этом рассказала директор рекрутинговой компании "Форсаж" Елена Грищук.
Как передает корреспондент ЛІГАБізнесІнформ, эксперт уточнила, что теперь свои условия будут диктовать не соискатели, как было в начале 2008 года, а работодатели. По мнению Е.Грищук, данная ситуация может повлиять на уровень заработных плат - они могут уменьшиться, так как на рынок поступает гораздо меньше предложений. "Вместе с...»

30.09.2008

Занятные нюансы работы программиста

Одному программисту на сайте с объявлениями о поиске работы дали задание: конвертировать старую базу объявлений в новую. При этом, в старой базе объявления не имели заголовков, а в новой – они должны быть. Ну, программист, не мудрствуя лукаво, написал простую программу, которая в качестве заголовков брала первые три слова из каждого объявления, и вот какие замечательные резюме теперь появились на сайте:
Студентка 2-го курса - от 250 у.е.
Бригада строителей кладёт - от 1200 у.е.
Специалист с большим - от 370...»

29.09.2008

Работодатель, бойся «черных списков»!

Все, у кого есть горький опыт работы в какой-либо компании, объединяются в борьбе с несправедливыми работодателями

Самый лучший и эффективный способ  борьбы с нерадивыми работодателями - составление «черных списков украинских компаний». Не так давно они появились на просторах интернета. Делиться негативным опытом и высказывать недовольство работники - нынешние или уже бывшие - начинали на ветках различных форумов. Но, в конце концов, стали появляться целые сайты, посвященные компаниям, нарушающим трудовую дисциплину.
Узнавать и подстраховываться
Неприятные подробности, о которых можно узнать, почитав «черные...»