Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Credit Collection Group

Основна назва: Credit Collection Group
Інші назви: ООО "Кредит Коллекшен Груп", CCG
Сайт: www.ccg.ua
Регіони роботи: Київ, Черкаси

Опис діяльності: Коллекторская компания.

Хозяюшка

Основна назва: Хозяюшка
Інші назви: Агентство домашнего сервиса «Хозяюшка»
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Сайт: hostess-2000.com.ua
Регіони роботи: Київ, Бахмут, Вінниця, Володимир-Волинський, Дніпродзержинск, Донецк, Луцьк, Львів, Маріуполь, Ровно, Слов’янськ, Харків

Опис діяльності: Cодбор и трудоустройство домашнего персонала; подбор персонала по видеорезюме; проверка безопасности персонала; тестирование и обучение персонала; предоставление экспресс- персонала; подбор домашнего персонала за границу;

софтком

Основна назва: софтком
Інші назви: СОФТКОМ груп
Сфера діяльності: Торгівля: Компьютери, комплектуючі, ПЗ
Сайт: www.softcom.ua
Регіони роботи: Київ, Бахмут

Опис діяльності: г. Киев, ул. Краснозаводская, 7, 1 этаж, офис 8 ( Почтовый адрес: 04111 г. Киев-111, а/я 159 Компания СОФТКОМ – лидер рынка информационно-правовых систем «ЛІГА:ЗАКОН». Мы являемся официальным партнером фирмы 1С со статусом 1С:ФРАНЧАЙЗИ. На сегодняшний день мы входим в десятку ведущих компаний в Киеве по предоставлению и обслуживанию продуктов 1С по рейтингу ABBYY Украина. Наша компания является участником программы Microsoft Partner Program и имеет статус Зарегистрированного Партнера компаний Microsoft и Лаборатории Касперского.

Визуальные технологии

Основна назва: Визуальные технологии
Інші назви: Дорекс, Дорожные Системы Украины.
Сфера діяльності: Послуги: Інженерні системи будівель
Сайт: www.visualtex.com.ua

Опис діяльності: СВЕТОДИОДНЫЕ ЭКРАНЫ - СИСТЕМЫ ДЛЯ ПРОВЕДЕНИЯ КОНФЕРЕНЦИЙ - СИСТЕМЫ ОСВЕЩЕНИЯ

МарЛеОкс

Основна назва: МарЛеОкс
Інші назви: ООО "Свитанок"
Регіони роботи: Дніпро, Славутич, Черкаси
Опис діяльності: Компания занимается производством майонеза "Магнат" и "Полява".

АМИ

Основна назва: АМИ
Інші назви: ООО "НПП "АМИ", Компания «АМИ»
Сайт: www.ami.ua
Регіон роботи: Донецк

Опис діяльності: Системный интегратор, инсталлятор систем безопасности, микроклимата

Agency BCG

Основна назва: Agency BCG
Інші назви: Консалтинговое Агентство BCG
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт: bcg-job.com.ua
Регіони роботи: Донецк, Харків

Опис діяльності: Консалтинговое Агентство Agency BCG (Business Construction Group) – современное высокотехнологичное предприятие В2В по оказанию консультационных и информационных услуг в области технологий продаж, создании структур сбыта, BTL -услуг и эффективном поиске и подборе персонала. Направление деятельности: РЕКРУТИНГОВОЕ АГЕНТСТВО BCG. Направления нашей деятельности: РЕКРУТИНГ-обеспечение бизнес-структур эффективным персоналом. BTL-услуги и маркетинговые исследования. Ключевой специализацией BTL Агентство BCG является оценка стандартов обслуживания с использованием...

Альфа-горизонт

Основна назва: Альфа-горизонт
Інші назви: ооо"порто-флот", ооо"трасфлот",ооо"инвестиционная компания", ооо"компонент", ооо"днепро-надра"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Корисні копалини (нафта, газ, вугілля, руда...)
Регіони роботи: Київ, Ромни

Опис діяльності: Добыча гранита, сушка песка

пиллар

Основна назва: пиллар