Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

ТОВ ДБАЙ

Основна назва: ТОВ ДБАЙ
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: dbuy.ua

Опис діяльності: DBUY – імпортер високоякісного та функціонального європейського кліматичного обладнання. Наша головна мета полягає у пошуку на європейському ринку унікальних рішень, ефективних та практичних, які поки що не представлені в Україні. Хоча DBUY була заснована нещодавно, у 2021 році, за період своєї діяльності ми вже познайомили українських споживачів з унікальним кліматичним та вентиляційним обладнанням.

lighthub

Основна назва: Likesoft24
Інші назви: ЛОПУШНЯК Г.К. ФОП, ЄДРПОУ 3521305294
Сайт: likesoft24.biz
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Одеса

Опис діяльності: Likesoft24 – професійні мошенніки в придбанні ліцензійного програмного забезпечення за доступними цінами

VapeHub

Основна назва: VapeHub
Інші назви: VapeHub - вейп шоп України
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: vapehub.org
Регіони роботи: Житомир, Луцьк

Опис діяльності: Вейп шоп VapeHub реалізує товари для електронного куріння. Серед усього різноманіття асортименту магазину кожен підбере для себе товар: новачок і досвідчений поціновував паріння. Адже у магазині можна придбати под системи, одноразки, картриджі, рідини та інші товари.

БУДІДЕЯ ПЛЮС

Основна назва: БУДІДЕЯ ПЛЮС
Інші назви: ТОВ "БУДІДЕЯ ПЛЮС"
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: budidea.com

Опис діяльності: Виготовляє вироби з металу і нержавіючої сталі, меблі лофт, перила у яких немає, і ніколи не буде аналогів! Філігранний ексклюзив за авторськими проектами або ваших креслень.

IgrosoftUkrSlots

Основна назва: IgrosoftUkrSlots
Інші назви: ИгрософтУкрСлотс
Сайт: igrosoftukrslots.com
Опис діяльності: Крупнейший сайт, посвященный игровым автоматам Игрософт, дающий возможность играть в слоты компании бесплатно, а также находить современные онлайн казино, имеющие в своем ассортименте полные версии этих аппаратов.

2СТОЛА

Основна назва: 2СТОЛА
Інші назви: Інтернет-магазин меблів 2СТОЛА
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: 2stola.com.ua
Опис діяльності: Інтернет-магазин меблів 2СТОЛА пропонує офісні та домашні меблі провідних українських виробників. Торговий зал магазину працює з 2016 року, надаючи якісну продукцію приватним покупцям та українським компаніям. За час роботи ми на 100% освоїли майстерність виконання замовлень будь-якого рівня складності та обсягу, навчилися повністю виправдовувати покладені на нас очікування як з боку великих компаній, так і з боку приватних покупців. Ми працюємо тільки з найкращими та перевіреними меблевими фабриками, і тому наші покупці отримують не лише якісний товар, а й найнижчу ціну на ринку.

IDAD

Основна назва: IDAD
Інші назви: АйДЭД
Сайт: idad.today
Опис діяльності: 11 августа 2020 года в Украине был принят закон о легализации гемблинга. Через 11 лет после запрета азартные игры в Украине снова радуют глаз отечественных игроков. В этот раз решение коснулось не только наземных заведений, но и онлайн-сфер. Поглотившая весь мир цифровая эпоха теперь наводит порядок в этой стране. Именно теме онлайн-гемблинга посвящен сайт IDAD.