Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Gravis - Гравіс меблі

Основна назва: Gravis - Гравіс меблі
Інші назви: Гравис мебель на заказ
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: gravis-kuhni.com.ua
Регіон роботи: Вінниця

Опис діяльності: Компанія Gravis займається проектуванням і виробництвом меблів протягом 13 років. Кухні за індивідуальним проектом - головний напрямок. У нашому портфоліо більше 3000 реалізованих проектів, індивідуальних, красивих і функціональних. Отримуючи досвід у зарубіжних партнерів, використовуючи тільки перевірені і якісні матеріали, ми можемо гарантувати своїм клієнтам комфорт та довговічність меблів.

Европейское агентство по возврату долгов

Основна назва: Европейское агентство по возврату долгов
Інші назви: ФК ЕАПБ
Сайт: www.eadr.com.ua
Опис діяльності: Взыскание долгов по банковским кредитам, заказные убийства "глухих должников", вывод валюты в оффшор, торговля баллистическими ракетами, ядерными боеголовками, боевыми отравляющими веществами и штаммами смертельных бактерий и вирусов.

Legalab

Основна назва: Legalab
Сфера діяльності: Послуги: Перекладачі, надання апаратури синхронного перекладу
Сайт: legalab.com.ua
Опис діяльності: Если нужно будет сделать очень быстро перевод двух документов, буквально за один день, то можете смело обращаться за помощью в профессиональное бюро переводов Киев Legalab, предоставляющее полный спектр услуг оперативного профессионального перевода текстов на любой язык. В штате компании имеются только квалифицированные и опытные переводчики, которые способны осуществить качественный письменный перевод текста любой тематики и сложности.

Интернет-магазин Трамонтана

SportLavka

Основна назва: SportLavka
Сфера діяльності: Торгівля: Спорттовари
Сайт: sportlavka.com
Опис діяльності: Якщо не знаєте в чому можна почати відвідувати фітнес-клуб чи бігати щоранку, займатись плаванням або захоплюватись незвичайними видами спорту, то можу підказати перевірений інтернет-магазин SportLavka, який пропонує широкий вибір товарів для спорту та активного відпочинку. Каталог допоможе підібрати практичне і недороге екіпірування, а також придбати інвентар для тренувань. Сайт пропонує все необхідне для комфортних подорожей, корисних походів чи цікавого відпочинку на природі.

Roof-Stone

Основна назва: Roof-Stone
Інші назви: Roof-Stone
Сфера діяльності: Торгівля: Господарчі товари, будматеріали, электротовары, сантехніка
Сайт: roof-stone.com.ua
Опис діяльності: Компания Roof-Stone предлагает кровельные и фасадные материалы в Одессе. Более 20 производителей из Польши, Испании, Германии, Бельгии

Регіон роботи: Суми