Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: Strawberries
Інші назви: avtomaty.com.ua/ru/strawberries
Сайт: avtomaty.com.ua
Регіон роботи: Миколаїв
Опис діяльності: Сайт с обзорами онлайн казино Украины предоставляет информацию о различных онлайн-казино, которые доступны для игроков в Украине. На сайте можно найти обзоры казино, которые подходят для различных категорий игроков, включая новичков и профессионалов. Сайт также предоставляет информацию о бонусах, которые предлагают онлайн-казино, а также о типах игр, которые доступны для игры. Кроме того, на сайте можно найти советы и рекомендации для игроков, которые помогут им повысить свои шансы на выигрыш в онлайн-казино. В целом, сайт с обзорами онлайн казино Украины является полезным ресурсом для тех, кто ищет...

Vilord servis

Основна назва: Vilord servis
Інші назви: Vilord servis
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: www.vilord-servis.com.ua
Опис діяльності: Компания Vilord servis занимается ремонтом мелкой и крупной бытовой техники в городе Кривой Рог. Наша компания более семи лет на рынке. За это время множество клиентов успели убедиться в нашей честности; Имеются сертификаты на выполнение ремонтных работ. Это лучшее подтверждение нашего профессионализма.; Предлагаем выгодные условия сотрудничества для всех клиентов. Стоимость ремонта определяется персонально для каждого; Работаем с любой бытовой техникой. Мы предлагаем ремонт новейшего оборудования со множеством функций, а также техники предыдущих поколений. Мы работаем честно. Клиент оплачивает...

беттертон

Основна назва: беттертон
Інші назви: bettertone
Сайт: bettertone.com.ua

Опис діяльності: ЛОР центр в Києві та є центри по Україні, також займаються продажем слухових апаратів та аксесуарами до них

Днипро М

Основна назва: Днипро М
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Вузлик

Основна назва: Вузлик
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: vuzlyk.kiev.ua
Регіон роботи: Черкаси
Опис діяльності: "Вузлик" - это интернет-магазин, специализирующийся на продаже швейной фурнитуры как в розницу, так и в оптовом количестве, включая мелкий. На сайте "Вузлика" вы найдете более 20 000 наименований товаров.

Документ-Сервіс: МІГРАЦІЯ та ВІЗИ | Document-Service: MIGRATION and...

Основна назва: Документ-Сервіс: МІГРАЦІЯ та ВІЗИ | Document-Service: MIGRATION and VISAS
Інші назви: Документ-Сервіс: МІГРАЦІЯ та ВІЗИ
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Сайт: vizy.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Івано-Франківск, Львів, Харків

Опис діяльності: Візові та міграційні послуги для громадян України та іноземців

IQ trading

Основна назва: IQ trading
Інші назви: айкью трейдинг, iq трейдинг, iq
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Сайт: iqtrading.ua
Опис діяльності: IQ Trading – багатопрофільна дистриб'юторська компанія з 20-ти річним досвідом роботи на ринку України, яка пропонує проектні рішення в наступних сегментах: Активне мережеве обладнання Пасивне мережеве обладнання Обладнання та програмне забезпечення для побудови систем IP-відеоспостереження Системи відеоаналітики Системи контролю доступу Рішення для побудови центрів обробки даних Системи електроживлення Монтажне обладнання

житомирский гормолзавод

Основна назва: житомирский гормолзавод
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: molokozhmz.com
Регіон роботи: Житомир

Опис діяльності: переработка(дерьма спреда) в масло,и воды с сухой сыроваткой в молоко

Listex

Основна назва: Listex
Інші назви: Marketplace Listex, листекс, лістекс, ООО "РИТЕЙЛ КОНТЕНТ СЕРВИС"
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Сайт: listex.info
Опис діяльності: Listex це продуктова IT компанія, яка пропонує найкраще технологічне рішення для розвитку та діджиталізації сфери роздрібної торгівлі/ритейлу в Україні. Наша унікальна технологія допомагає оптимізувати більшість бізнес-процесів для всіх учасників ланцюга постачання.

Німецькі вікна

Основна назва: Німецькі вікна
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Сайт: nimetski-vikna.ua
Опис діяльності: Можу порадити перевірені металопластикові вікна будь-яких розмірів і конфігурацій, які влаштують як за ціною, так і за якістю. Багаторічний досвід у сфері продажу та встановлення пластикових вікон та дверей дозволяє спеціалістам компанії Німецькі вікна запропонувати кожному клієнту оптимальний варіант "ціна-якість" і підібрати необхідні віконні вироби. Також сервіс надає професійні послуги консультації, прорахунку, виміру, доставки, демонтажу та монтажу ПВХ вікон та дверей.