Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Новус

Основна назва: Новус

ФОП Чубар О.М.

Основна назва: ФОП Чубар О.М.
Інші назви: Blocksford
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація

Опис діяльності: Займається створення онлайн курсів таргетинг, смм, англійська, німецька, працевлаштування учасників курсів за кордоном

KAPSULA

Основна назва: KAPSULA
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: kapsula.com.ua

Опис діяльності: Маркетплейс украинских дизайнеров

Лорі

Основна назва: Лорі
Сайт: goo.gl
Опис діяльності: Якщо потрібні хороші меблі від виробника, то рекомендую заглянути в каталог компанії Лорі. Уже вдруге переїжджаю, і другий раз вирішую купити дерев'яні меблі в Україні. Якісна деревина і покриття, класний дизайн і чудове співвідношення ціни і якості продукції. Всі вироби красиві, гладкі, практичні. Тепер це мої найулюбленіші меблі.

Exclusive IT

Основна назва: Exclusive IT
Інші назви: Exclusive IT Онлайн-школа программирования для детей
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: excklusiveit.com
Опис діяльності: Exclusive IT - это новый современный формат обучения в котором каждый месяц появляется новая учебная информация. Данные программы будут интересны не только детям, но и взрослым. Хотите запустить интернет-магазин в течении дня, а на следующий день уже вести продажи? Практический подход рассчитан на быстрый результат, применение знаний на практике. Вам не надо долго учиться, чтобы получить первые результаты в программировании, верстке сайтом и во многом другом в сфере IT. Кредо нашей компании – постоянное обновление информации и развитие программ обучение. Наши программы дополняются и пересматриваются...

Альфа Рециклінг ІФ

Основна назва: Альфа Рециклінг ІФ
Сфера діяльності: Послуги: Екология, переробка сміття, вторинна сировина
Сайт: clarity-project.info
Регіон роботи: Івано-Франківск

Опис діяльності: Вторсировина. Сортують і пресують пластикову тару, картон, плівку.

Fayna Ukraine

Основна назва: Fayna Ukraine
Інші назви: Файна Україна
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Сайт: faynaukraine.com.ua

Опис діяльності: Вітаємо Вас на сторінках унікального, якісно нового інтернет-магазину "Fayna Ukraine". Наша унікальність полягає в тому, що асортимент товарів для комфортної, теплої та затишної атмосфери вашого дому ми підбираємо з особливою стратегією. Кожен у нашій амбіційній команді дотримується її, маючи при цьому власне бачення того чи іншого аспекту сучасної домівки.

Resteq

Основна назва: Resteq
Сайт: resteq.ua
Опис діяльності: Бажаєте купити недорого культових героїв зі світу віртуальних розваг, легендарних персонажів популярних фільмів, коміксів чи мультфільмів? У такому разі рекомендую уважно ознайомитись з великим асортиментом, представленим у категорії "Колекційні фігурки" спеціалізованого інтернет-магазину Resteq. На сайті представлені наявності барвисті статуетки фантастичних істот і супергероїв "Марвел" будуть із захопленням сприйняті не тільки дітьми або дорослими, але також справжніми колекціонерами оригінальних фігурок.

GPSocks

Основна назва: GPSocks
Інші назви: ТОВ «ЛЬВІВСЬКА ШКАРПЕТКОВА КООПЕРАТИВА»
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: gpsocks.com