Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: Lakshmi Spa
Інші назви: Лакшми Спа
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: lakshmispa.com.ua

Опис діяльності: Ми знову відкриті для Вас! Масаж, хаммам, СПА допоможе вам зняти стрес, наповнитися енергією, любов'ю... Учасникам ЗСУ та ТО: -15хв.безкоштовно масаж ШВЗ або спини. -25% знижка на будь-яку послугу салону, крім акційних. Приймає остеопат.

КОЛЕО

Основна назва: КОЛЕО
Інші назви: ООО Колео, Koleo, Деревянные дома "КОЛЕО"
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше

Золотой Вельон™

Основна назва: Золотой Вельон™
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: velon.com.ua
Опис діяльності: Золотой Вельон™ - 100% украинский производитель золотых ювелирных изделий с бриллиантами. Мы предлагаем ювелирные изделия по самым низким ценам, ниже чем обычных ювелирных магазинами в торговых центрах, так как Вы покупаете на прямую у производителя в Шоу руме при производстве. Наш девиз: - производим те украшения, которые Вам необходимы, Изделия корыте мы создаем соответствуют стандартам и требованиям законодательства Украины, а именно ДСТУ 3527-97, и на шинке стоят пробы Государственной пробирной палаты Украины. Все характеристики описаны на барке согласно всем правилам.

Helsi

Основна назва: Helsi
Інші назви: хелси, хелсі
Сайт: helsi.me
Опис діяльності: Це сучасна, зручна та надійна електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів.

Darwinland

Основна назва: Darwinland
Інші назви: дарвин ленд, дарвин лэнд, дарвін ленд, дарвінленд
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: darwinland.com

Опис діяльності: Команда школи — це група викладачів та спеціалістів різних професій. Створюємо курси, з якими молодь опановує не лише професійні вміння (Hard Skills), а й універсальні навички (Soft Skills) для життя і роботи. Навчання з DarwinLand — ігрова адаптація до дорослого життя. Ми підтримуємо учнів на кожному етапі і допомагаємо з вибором напряму майбутньої професії. Наша мета — не N-кількість сертифікатів, а реальний відсоток щасливих випускників.

“Сід Проджект”

Основна назва: “Сід Проджект”
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Сайт: ceedproject.com.ua
Опис діяльності: Сід Проджект займається міжнародним вантажоперевезеням, компанія застосовує сучасні підходи та інструменти, щоб вантаж переміщувався, якнайшвидше та по самій прийнятній ціні. В нашій команді працюють професіонали і це дозволяє впоратися з самими важкими поставленими задачами. У компанії є можливість використовувати різні види транспорту і таким чином присторити сроки доставки, або ж скоротити витрати на бюджет доставки.

Bacar.com.ua - українсько-японський виробник автомагнітол

Основна назва: Bacar.com.ua - українсько-японський виробник автомагнітол
Інші назви: Bacar
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Сайт: bacar.com.ua
Регіон роботи: Черкаси

Опис діяльності: Компанія Bacar пропонує на ринку України автомагнітоли для практично всіх марок автомобілів. Товар має багато переваг, серед яких: демократична ціна, висока якість звуку та зображення, швидкісне з'єднання з інтернетом та інші. Кожен водій може без проблем обрати автомагнітолу на сайті, обравши лише марку свого авто.

Bacar.com.ua - українсько-японський виробник автомагнітол

Основна назва: Bacar.com.ua - українсько-японський виробник автомагнітол
Інші назви: Bacar
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Сайт: bacar.com.ua
Опис діяльності: Компанія Bacar працює на ринку України вже багато років та має багато задоволених клієнтів. Адже за помірну ціну виробник пропонує товар із хорошими характеристиками. Насамперед, це якість звуку та зображення, швидкісне з'єднання з інтернетом, автоматичне перемикання режимів день-ніч та інші. Крім того, автомагнітола ідеально підходить у штатне місце.

тайгер плюс секюрити

Основна назва: тайгер плюс секюрити
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Регіон роботи: Дніпро