Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Охраный холдинг

Основна назва: Охраный холдинг
Інші назви: Охраный холдинг - славутич
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Опис діяльності: Охрана частых обьектов, заводов, предприятий

Оптимо бет

Основна назва: Оптимо бет
Інші назви: Оптимобет
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: optimobet.com.ua

Опис діяльності: Лично я никогда ничего против азартных игр как таковых не имел, но очень важно с умом подходить, если вы хотите играть на лучших площадках. Про слоты онлайн в Украине - , много информации можно найти тут, в том числе обзоры и рейтинги различных площадок, что может очень сильно вам помочь в выборе лучших казино сейчас.

Sacralium

Основна назва: Sacralium
Сайт: sacralium.game
Опис діяльності: Sacralium - хардкорная браузерная mmorpg, в духе старого бойцовского клуба

Політична партія "За майбутнє"

Основна назва: Політична партія "За майбутнє"
Інші назви: Политическая партия "За будущее"
Сфера діяльності: Послуги: Державна служба, громадські організації
Сайт: zamajbutne.com.ua

Опис діяльності: Українська партія, фінансована українським олігархом Ігорем Коломойським. Зареєстрована 18 липня 2008 року як «Україна майбутнього» 20 травня 2020 року змінила назву на «За майбутнє». Створена на основі депутатської групи «За майбутнє» з 22 депутатів. Очолив її колишній голова Одеської ОДА (2014—2015) та Волинської облради (2015—2019) Ігор Палиця.

Арт Вуд паркет лакшери

Основна назва: Арт Вуд паркет лакшери
Інші назви: Арт Вуд паркет
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: artparquet.net

Опис діяльності: Щитовой паркет, массив, инженерная доска.

Webautoparts

Основна назва: Webautoparts
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: welldoneparts.com.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Welldoneparts – інтернет-магазин з найбільшим асортиментом якісних б/у запчастин із Польщі. Ми пропонуємо деталі до популярних та унікальних моделей різних транспортних засобів. Більше 55 марок машин – від BMW до Ferrari – у нас є все!

ТОВ "ВМ РІТЕЙЛ" м.Звенигородка

Дао

Основна назва: Дао
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: dao.ua
Опис діяльності: Я большая любительница всякого рода китайских чаев. Последнее время пью только зеленые сорта чая. Как-то попробовала зеленый китайский чай Дао у своей подруги и просто влюбилась в него. Наслаждение тонким вкусом и ароматом — и пусть весь мир подождет.

Центр Дверей в Києві

Основна назва: Центр Дверей в Києві
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Сайт: center-doors.com.ua
Опис діяльності: Я себе в комнату приобрела паркетную доску с красивым дизайном. Также в данном интернет-магазине Центр Дверей в Киеве можно найти различные межкомнатные двери: глянцевые, деревянные, стеклянные, раздвижные, ламинированные, шпонированные.

Vinex trade

Основна назва: Vinex trade
Інші назви: Винекс трейд
Сайт: vintrade.club
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Донецк, Константинівка, Кременчуг, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ, Луцьк, Мелітополь, Одеса, Полтава, Суми, Черкаси, Чернігів

Опис діяльності: Трейдинг криптовалютой, сдача в аренду машин, оптовая торговля