Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Другие названия: Лакшми Спа
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: lakshmispa.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Ми знову відкриті для Вас! Масаж, хаммам, СПА допоможе вам зняти стрес, наповнитися енергією, любов'ю... Учасникам ЗСУ та ТО: -15хв.безкоштовно масаж ШВЗ або спини. -25% знижка на будь-яку послугу салону, крім акційних. Приймає остеопат.

КОЛЕО

Основное название: КОЛЕО
Другие названия: ООО Колео, Koleo, Деревянные дома "КОЛЕО"
Сфера деятельности: Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт: koleo.com.ua

Золотой Вельон™

Основное название: Золотой Вельон™
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: velon.com.ua
Описание деятельности: Золотой Вельон™ - 100% украинский производитель золотых ювелирных изделий с бриллиантами. Мы предлагаем ювелирные изделия по самым низким ценам, ниже чем обычных ювелирных магазинами в торговых центрах, так как Вы покупаете на прямую у производителя в Шоу руме при производстве. Наш девиз: - производим те украшения, которые Вам необходимы, Изделия корыте мы создаем соответствуют стандартам и требованиям законодательства Украины, а именно ДСТУ 3527-97, и на шинке стоят пробы Государственной пробирной палаты Украины. Все характеристики описаны на барке согласно всем правилам.

Helsi

Основное название: Helsi
Другие названия: хелси, хелсі
Сайт: helsi.me
Регион работы: Киев
Описание деятельности: Це сучасна, зручна та надійна електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів.

Darwinland

Основное название: Darwinland
Другие названия: дарвин ленд, дарвин лэнд, дарвін ленд, дарвінленд
Сфера деятельности: Услуги: Образование, тренинги, сертификация
Сайт: darwinland.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Команда школи — це група викладачів та спеціалістів різних професій. Створюємо курси, з якими молодь опановує не лише професійні вміння (Hard Skills), а й універсальні навички (Soft Skills) для життя і роботи. Навчання з DarwinLand — ігрова адаптація до дорослого життя. Ми підтримуємо учнів на кожному етапі і допомагаємо з вибором напряму майбутньої професії. Наша мета — не N-кількість сертифікатів, а реальний відсоток щасливих випускників.

“Сід Проджект”

Основное название: “Сід Проджект”
Сфера деятельности: Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение
Сайт: ceedproject.com.ua
Описание деятельности: Сід Проджект займається міжнародним вантажоперевезеням, компанія застосовує сучасні підходи та інструменти, щоб вантаж переміщувався, якнайшвидше та по самій прийнятній ціні. В нашій команді працюють професіонали і це дозволяє впоратися з самими важкими поставленими задачами. У компанії є можливість використовувати різні види транспорту і таким чином присторити сроки доставки, або ж скоротити витрати на бюджет доставки.

Bacar.com.ua - українсько-японський виробник автомагнітол

Основное название: Bacar.com.ua - українсько-японський виробник автомагнітол
Другие названия: Bacar
Сфера деятельности: Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильные телефоны
Сайт: bacar.com.ua
Регион работы: Черкассы

Описание деятельности: Компанія Bacar пропонує на ринку України автомагнітоли для практично всіх марок автомобілів. Товар має багато переваг, серед яких: демократична ціна, висока якість звуку та зображення, швидкісне з'єднання з інтернетом та інші. Кожен водій може без проблем обрати автомагнітолу на сайті, обравши лише марку свого авто.

Bacar.com.ua - українсько-японський виробник автомагнітол

Основное название: Bacar.com.ua - українсько-японський виробник автомагнітол
Другие названия: Bacar
Сфера деятельности: Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильные телефоны
Сайт: bacar.com.ua
Описание деятельности: Компанія Bacar працює на ринку України вже багато років та має багато задоволених клієнтів. Адже за помірну ціну виробник пропонує товар із хорошими характеристиками. Насамперед, це якість звуку та зображення, швидкісне з'єднання з інтернетом, автоматичне перемикання режимів день-ніч та інші. Крім того, автомагнітола ідеально підходить у штатне місце.

тайгер плюс секюрити

Основное название: тайгер плюс секюрити
Сфера деятельности: Услуги: Охрана
Регион работы: Днепр