Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Фильеркин и Ко

Основна назва: Фильеркин и Ко
Сайт: filerkin.com

Опис діяльності: ведущий производитель комплектующих частей для макаронной и кондитерской промышленности

Brille

Основна назва: Brille
Інші назви: Магазин освітлення Brille
Сфера діяльності: Торгівля: Господарчі товари, будматеріали, электротовары, сантехніка
Сайт: www.brille.ua

Опис діяльності: Магазин освітлювальної техніки Brille надає можливість придбати прилади для освітлення високої якості. Асортимент представлених товарів налічує понад 50 000 найменувань. Серед них є світильники як для внутрішнього інтер'єру (житлових квартир, офісів, промислових приміщень), так і зовнішнього освітлення (фасадів, паркувань, пішохідних зон, паркових ділянок тощо). Світильники включають різноманітні люстри, бра, торшери, настінно-стельові, світлодіодні панелі, точкові, настільні лампи, прожектори, підсвічування, ліхтарі та багато іншого в різних стилістичних рішеннях і дизайнах. Завдяки сайту магазину...

Грандмассив

Основна назва: Грандмассив
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Мебель лофт и садово-парковая мебель

Студія меблів Відан

Основна назва: Студія меблів Відан
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: www.vidanmebel.com
Опис діяльності: Производство мебели на заказ

OREE LASER

Основна назва: OREE LASER
Сайт: oreelaser.com.ua
Опис діяльності: Если вы заинтересованы в приобретении качественного оборудования для лазерной резки твердых материалов, то компания OREE LASER предлагаем вам купить лазерной станок для резки металла и неметалла. Наши специалисты предоставляют обширный ассортимент современных и высокотехнологичных волоконных лазеров по металлу для быстрого и качественного раскроя листового металла, с которыми вы гарантированно сможете решить целый комплекс задач от начала этапа проектирования до полноценного запуска и дальнейшего совершенствования производственного процесса.

TMG

Основна назва: TMG
Інші назви: Bernal digital
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт: topmediagroups.com
Опис діяльності: Подают себя как иностранная компания , занимаются продвижением и созданием рекламных проектов.

dobrogreens.com

Основна назва: dobrogreens.com
Сайт: dobrogreens.com

Опис діяльності: Наш магазин був створений, щоб радувати Вас асортиментом та цінами на мікрозелень. У нас ви можете придбати готові набори для вирощування, насіння або вирощену продукцію. Ми працюємо з найкращим насінням України, перевіряємо їх на енергію та схожість, щоб ви могли насолоджуватися процесом пророщування або вже готовою зеленню.

Світ Покрівлі

Основна назва: Світ Покрівлі
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Сайт: svitpokrivli.ua
Опис діяльності: Компанія "Світ Покрівлі" спеціалізується на найширшому спектрі основних видів надійних покрівельних матеріалів від багатьох виробників, як вітчизняних, так і іноземних. На сайті представлено різноманітність кольорів, форм та варіацій металочерепиця, а також величезну кількость аксесуарів для покрівлі.

Creative Mind

Основна назва: Creative Mind
Сфера діяльності: Послуги: Телебачення, радіо
Сайт: greativemind.com

Опис діяльності: На сьогодні є міжнародною компанією, яка працює з акторами, сценаристами, режисерами, крафтерами, дизайнерами, копірайтерами, перекладачами, моушн дизайнерами та багатьма іншими талановитими людьми з Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки.

фикс прайс

Основна назва: фикс прайс
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: Добрый день. Расскажу вам про Фикс Прайс. Работаю уже три года. Устраивался работать кассиром, сейчас работаю администратором. ЗП 38 тысяч. Что для нашего города очень даже неплохо. Всё оформление официальное. Обучение для персонала на постоянной основе. Магазины чистые и большие. Работают кондиционеры. Минусы: Коллектив быстро меняется. Многие переводятся в другие магазины по итогам аттестации. Нет кондиционера в обеденной зоне, что летом доставляет неудобство. Не получается отдохнуть нормально в обеденный перерыв.