Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

KUPOL SECURITY GROUP

Основна назва: KUPOL SECURITY GROUP
Інші назви: Охоронний холдинг "Купол Секьюріті Груп"
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Сайт: www.ksg.plus
Опис діяльності: KUPOL SECURITY GROUP – охоронна компанія широкого профілю. Особиста охорона, охорона об’єктів, масових заходів і вантажів. Відеоспостереження, пультова охорона, системи охорони периметру, а також протипожежний захист.

Santeh Mart

Основна назва: Santeh Mart
Інші назви: Santehmart - интернет магазин сантехники
Сайт: santehmart.com.ua
Опис діяльності: Выгодно купить сантехнику, краны, арматуру и другие сантехнические приборы, при этом получить качественную и долговечную сантехнику можно только у нас в Santehmart. Мы постарались для вас собрать сантехнику брендов которые показали себя на рынке Украины и других стран. Наша фирма отправит товар в любую точку Украины.

Win win cars

Основна назва: Win win cars
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Опис діяльності: Пригон авто из США

Лазарчук Анна Валерьевна

Основна назва: Лазарчук Анна Валерьевна
Інші назви: Адвокатское бюро Лазарчук А.В.
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації

SUPPLAX

Основна назва: SUPPLAX
Інші назви: Westside Handyman
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: www.work.ua
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Коломия

Опис діяльності: Посреднические услуги

WaterExtreme – доски для электросефринга "Onean"

Основна назва: WaterExtreme – доски для электросефринга "Onean"
Інші назви: «Water Extreme», «Вотер Экстрим»
Сайт: waterextreme.com.ua
Опис діяльності: «WaterExtreme» – официальный дистрибьютор бренда Onean в Украине. Доски для сёрфинга с электромотором от Onean считаются №1 по качеству и стоимости в мире. Основной модельный ряд состоит из 3-х досок: Carver X, Carver Twin, Onean Manta. Каждая из них имеет свои уникальные особенности, для выбора подходящей рекомендуется обратиться к специалистам из WaterExtreme. Помимо продажи, электросёрф можно взять в аренду и покататься по Днепру в Киеве. Инструктор поможет освоить азы электросёрфинга и уверенно стоять на доске.

intwair

Основна назва: intwair
Інші назви: Інтваір, Інтвайр, Интваир
Сфера діяльності: Торгівля: Квіти, насіння, рослини, зоотовари
Сайт: intwair.com.ua

Опис діяльності: Компания занимается продажей минеральных удобрений. На момент августа 2021 года, ассортимент был представлен в 15 регионах Украины

Just Shoes

Основна назва: Just Shoes
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: justshoes.com.ua
Опис діяльності: Обувной магазин

Тов військсервіс-волонтер

Основна назва: Тов військсервіс-волонтер
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика

Опис діяльності: Покупка и приобретение продуктов и услуг

Wraps

Основна назва: Wraps
Інші назви: Врап
Сайт: www.instagram.com
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Запрошуємо відвідати кафе швидкого харчування "Wraps". У нас ви зможете скуштувати смачний мексиканський буріто "Врап", у вигляді ролу з тортильї. Це не звична всім шаурма, а дещо більше... Просто спробуйте один раз і зрозумієте про що ми:) Чекаємо вас за адресою м. Львів, вул. Під дубом, 14/4. Можлива доставка.