Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Сайт: fastservice.kiev.ua

Newoldstamp

Основна назва: Newoldstamp
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Розробка сайтів. Стартапи.

«Космополит» ул Гетьмана 6(Пауэр)

Основна назва: «Космополит» ул Гетьмана 6(Пауэр)
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети

Опис діяльності: «Космополит» ул Гетьмана 6(Пауэр) За время моей работы уже сменилось 5 руководителей тендерного отдела о менеджерах я вообще молчу, набирают людей потом через месяц увольняют по надуманным причинам и не выплачивают зарплату, самый настоящий проходной двор, поэтому ребята будьте осторожны .

Компанія АСАВА

Основна назва: Компанія АСАВА
Сфера діяльності: Торгівля: Канцтовари, товари для офису
Сайт: asava.com.ua
Опис діяльності: «Фірма АСАВА» - розташована у Києві компанія, яка стане надійним помічником у справі забезпечення офісу усім необхідним для ефективної і комфортної роботи співробітників. «Фірма АСАВА» пропонує продукцію з наступних категорій: - продаж паперу для копіювальної техніки; - виробництво та продаж паперово-білових товарів; - бланків і книг для бухгалтерії; - продаж КОРО, РК-1; - продаж бланків суворої звітності; - товарно-транспортна документація; - продаж канцелярських товарів; - продаж господарських товарів; - продаж конвертів; - поліграфічні послуги. Компанія працює на ринку з 1994...

TLS-UA LLC

Основна назва: TLS-UA LLC
Інші назви: ООО ТЛС УКРАИНА , ООО ТРАНСПОРТНО-ЛОГИСТИЧЕСКИЕ СИСТЕМЫ УКРАИНЫ ТОВ ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ТОВ ТЛС УКРАЇНА
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Таможенный декларант , экспедитор

Ecocrafts тернопіль

Основна назва: Ecocrafts тернопіль
Інші назви: Ecocrafts
Сайт: www.youtube.com
Опис діяльності: Виготовляють сувеніри і коробки декоративні. Працював у них 3 дні на стажеровці. Умова що ці 3 дні не оплачуються. Прийняли 4 людини. Ми всі відпрацювали, в вкінці 3-ого дня кажуть що їм потрібен тільки 1, тому інші 3 йдуть на... Шарашкіна контора, яка знаходиться біля АрсКераміки. Часто бачу їхні оголошення про роботу. https://www.youtube.com/watch?v=kC_fA7TvBcY

Аптека 3i

Основна назва: Интернет магазин Textil.best
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: textil.best
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Продажа текстиля для дома- постельное белье, одеяла, подушки, покрывала.

Федяйнов Михаил - Педик из Донецка

Основна назва: Світ матраців
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: svit-matrasiv.com.ua
Регіон роботи: Івано-Франківск
Опис діяльності: торговля матрацами и диванами, подушками и одеялами