Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Allum

Основна назва: Allum
Інші назви: Аллюм фабрика дверей
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Производство и продажа дверей

Туча

Жгучий Портрет

Основна назва: Жгучий Портрет
Сайт: vyzhiganie.site
Регіон роботи: Херсон

Опис діяльності: Компания занимается выжиганием портретов на дереве.

Інсайт

Основна назва: Інсайт
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації

Опис діяльності: Берут работать менеджером, не оформляют, врут про обязанности, а потом ще и з/п не выплачивают

Kosmotech

Основна назва: Kosmotech
Інші назви: Космотех, КСМ, KSM
Сфера діяльності: Торгівля: Компьютери, комплектуючі, ПЗ
Сайт: kosmotech.com.ua
Регіони роботи: Вінниця, Харків

Опис діяльності: Дистрибуція комп'ютерних комплектуючих та комп'ютерної техніки, мобільних аксесуарів, гаджетів, аксесуарів для авто та багато іншого...

DIFFector - eMaster.biz

Основна назва: DIFFector - eMaster.biz
Інші назви: Millennium
Сайт: emaster.biz
Регіон роботи: Тернопіль

Опис діяльності: Подібна до шахрайської компанії де всюди обман. Ночі не доспані, мізер та нуль.

Одеський мicцевий центр з надання БВПД

Основна назва: Одеський мicцевий центр з надання БВПД
Інші назви: ОМЦ, Одесский местный центр по предоставлению безоплатной вторичной правовой помощи, Безоплатна правова допомога
Сфера діяльності: Послуги: Державна служба, громадські організації
Сайт: www.legalaid.gov.ua
Регіон роботи: Одеса
Опис діяльності: Основним завданням центру є створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання в Одеській області безоплатної вторинної правової допомоги, а саме надання правових послуг.

ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС СТАРА ПРАВДА

Основна назва: ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС СТАРА ПРАВДА
Інші назви: ФОП ТУСТАНІВСЬКИЙ ТАРАС ОМЕЛЬЯНОВИЧ, Старая Правда, отель Старая Правда
Сайт: starapravda.com.ua
Регіон роботи: Івано-Франківск

Опис діяльності: "Усе почалося з бажання показати гостям красивий куточок нашої країни. Ми хотіли показати правду – правду про карпатську гостинність, безмежні краєвиди, про стрункі смереки та столітній спокій. Про сонце, що встає за горами та про літній дощ, що стікає зі стріхи. Так народилась Стара Правда. З того часу ми постійно змінювались і тепер ми: – 1га фантастичної території – 34 цікавих, абсолютно різних тематичні номери – 5 комфортабельні котеджі на різний смак. – 2 ресторани з різними концепціями – 2 відкритих басейни – 4 джакузі – 2 бані на дровах – 7 альтанок та мангалів – 2 лаунж тераси –...

БАУ, Блокчейн ассоциация Украины

Основна назва: БАУ, Блокчейн ассоциация Украины
Інші назви: Yafo, WOW summit, GuyWay network, Ассоциация «Блокчейн Украины»
Сайт: bau.ai

Опис діяльності: Интеграции технологии блокчейн в экономику Украины.

Патронажная служба Надежда

Основна назва: Патронажная служба Надежда