Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Дядя Жора Company

Основна назва: Дядя Жора Company
Інші назви: Дядя Жора
Сайт: jora.biz
Опис діяльності: Коли йдеться про яскраве та динамічне свято, "Дядя Жора Company" - це кращий вибір! Наша команда, на чолі з Дядею Жорою, забезпечить усі аспекти організації вашого заходу. Завдяки нашому досвіду та таланту, ми впевнено проведемо будь-яке свято - від весілля до корпоративу. Наш підхід із заохоченням і уважністю до деталей забезпечить незабутні враження для вас і ваших гостей.

ТЦ Чайка

Сайт: profipak.com.ua

RetroStyle Games

Основна назва: RetroStyle Games
Сайт: retrostylegames.com

Опис діяльності: Аутсорсингова компанія з розробки ігрового мистецтва Студія RetroStyle Games створює концепт-арт, 2D game art, стилізований games art, 3D environments, and 3D assets, пристосовані для задоволення специфічних потреб розробників мобільних ігор.

Bilobrov Clinic

Основна назва: Bilobrov Clinic
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: www.bilobrov.clinic

Опис діяльності: Час – ресурс, який не відновлює зубів! Хірург-імплантолог з 10-ти літнім досвідом, CEO стоматологічної клініки Bilobrov Clinic. Запрошую на індивідуальну консультацію, обговоримо будь-яке питання, яке привело вас на сайт стоматологічної клініки.

ukrcenter.kiev.ua

Основна назва: ukrcenter.kiev.ua
Інші назви: https://ukrcenter.kiev.ua/casino-na-groshi.html
Сайт: ukrcenter.kiev.ua

Опис діяльності: Сайт ukrcenter.kiev.ua створений як інформаційний ресурс де є огляди ігрових автоматів. Сайт не закликає до витрати коштів користувача! Всі ігри представлені для ознайомлення в демонстраційному режимі!

Niks-M

Основна назва: Niks-M
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: niks-m.com
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Дата заснування 1997 рік. Завод Нікс-М знаходиться у м. Дніпро, вул. Канатна, 130Б. Основний напрямок, виготовлення металлопластикових конструкцій (вікна, двері).

Viking Lux

Основна назва: Viking Lux
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Сайт: vikinglux.com.ua
Опис діяльності: Ваша безпека — наша відповідальність. Viking Lux – це сімейна справа батька і двох синів. Засновник компанії Клещенко Валерій Євгенович – старший офіцер запасу Міністерства оборони України, учасник бойових дій, штурман першого класу. Більше 10 років обіймав посаду начальника штабу військової частини. Охоронна компанія «Viking Lux» вже протягом 20 років забезпечує високий рівень безпеки для своїх клієнтів, використовуючи у роботі виключно законні методи та принципи. В агентстві працює команда висококваліфікованих фахівців – це справжні професіонали, які готові забезпечити захист конкретного об'єкта...

Viking Lux

Основна назва: Viking Lux
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: vikinglux.com.ua

HT.KZ

Основна назва: HT.KZ
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: ht.kz
Опис діяльності: Турагентство HT.KZ – лидер туристического бизнеса в Казахстане. На туристическом рынке мы уже более 15 лет. На данный момент у нас 11 офисов в 4 городах Казахстана. С каждым днем мы развиваемся и стремимся к новым вершинам, сохраняя наших старых клиентов и заслуживаем любовь новых! На сегодняшний день мы отправили в яркий отдых более 300 000 туристов, и с каждым днем это число растет!