Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Український Хостинг

Основна назва: Український Хостинг
Інші назви: UaHosting
Сайт: uahosting.com.ua
Опис діяльності: UaHosting - це послуги з надання дискового простору на сервері, для розміщення інформації, де ви отримаєте всі переваги для швидкої та безперебійної роботи вашого сайту. У нас ви також можете купити хороший хостинг окремо для вже наявного домену, або ж придбати все одразу. До речі, у нас ви отримуєте високу надійність, оскільки наші сервери захищені файрволом і антивірусом, завдяки чому ви отримаєте швидку роботу свого сайту, а також регулярне резервне копіювання. А ще в разі потреби, ми можемо надати документи для юридичних осіб та державних організацій.

Буква аудита

Основна назва: Буква аудита
Інші назви: ООО "Буква Аудита"
Сайт: moscow-prof.ru
Опис діяльності: Бухгалтерская фирма. Аудит, Казначейское обслуживание, Сопровождение деятельность ООО, ИП НКО

Crocus Home Decor

Основна назва: Crocus Home Decor
Інші назви: Crocus Decor
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: www.crocus-decor.com
Регіон роботи: Ізмаіл
Опис діяльності: Наш магазин декору та подарунків пропонує товари провідних світових брендів, які приємно як дарувати так і отримувати. Ми з радістю допоможемо вам обрати, незвичні подарунки на будь-яке свято. Ви можете купити подарунок в нашому магазинів або замовити он-лайн з доставкою по Україні.

Javelin CNC

Основна назва: Javelin CNC
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: javelin-cnc.com.ua
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: производство портальных фрезерных чпу

FintreeKZ

Основна назва: FintreeKZ
Інші назви: Финансовый супермаркет Fintree
Сайт: fintree.kz

Опис діяльності: Fintree Казахстан — независимый сайт сравнения кредитов и других финансовых услуг. Мы не являемся финансовой компанией и не выдаем кредиты. Мы работаем только с партнерами, у которых есть лицензия Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансовых рынков. Мы не берем плату с пользователя за подбор кредита, но можем получать денежную комиссию от наших партнеров. Пожалуйста, внимательно прочитайте условия кредитного договора, прежде чем принять его, и убедитесь, что вы сможете вернуть кредит вовремя.

Россальп

Основна назва: Россальп
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: rossalp.ru
Опис діяльності: Компания Россальп работает в сфере промышленного альпинизма и высотных работ. Наши основные услуги: герметизация межпанельных швов, уборка снега с крыш, мойка фасадов, мойка окон альпинистами, ремонт фасадов, подсветка фасадов и монтаж праздничных украшений зимой.

Emily

Основна назва: Emily
Інші назви: Эмили
Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Сайт: www.emily.com.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Перший у Львові ресторан бруклінської піци – піци тривалої ферментації, яка має особливий повітряний борт. Ще однією особливістю такої піци є різноманіття начинок. Наш підхід полягає у авторському поєднанні начинок, які ми виробляємо на власному виробництві.

Мегатранс

Основна назва: Мегатранс
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Сайт: transukraine.com.ua
Опис діяльності: Щоб не залежати постійно від громадського транспорту чи таксі, можна замовити послугу оренда автобуса з водієм від компанії Мегатранс. Спеціалісти компанії забезпечать вам якісні, безпечні та надійні поїздки як містом, так і за його межі на комфортабельному транспорті будь-якої місткості, від невеликих мікроавтобусів до великих екскурсійних автобусів. На сайті можна оформити замовлення автобуса з водієм на будь-який термін, від кількох годин до будь-якої кількості днів.

Школа BorisCooper

Основна назва: Школа BorisCooper
Опис діяльності: Осторожно!!! Это аферисты, задача которых забрать у вас добровольно ваши деньги. ВЫ не чего не решаете в этой схеме. Всё завязано на " добром и профессиональном" кураторе, который будет рассказывать вам куда и как платить. Обещают финансовую независимость за малый процент