Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг

Gruzar

Основна назва: Gruzar
Інші назви: Грузар
Опис діяльності: Організація перевезень речей і будь-яких вантажів

Біконсалт

Основна назва: Біконсалт
Інші назви: Biconsult
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Опис діяльності: Консалтингові послуги щодо закупівель, бухгалтерського, кадрового обліку, юридичного супроводу, розробки web-сайтів

Відеомаркет

Основна назва: Відеомаркет
Інші назви: ТОВ Відео Маркет
Сфера діяльності: Торгівля: Господарчі товари, будматеріали, электротовары, сантехніка
Сайт: videomarket.com.ua

Опис діяльності: ВІДЕОМАРКЕТ пропонує до придбання найактуальніші рішення, що забезпечують не тільки надійну охорону об'єкта, а й дозволяють проводити швидкий монтаж обладнання. Ви знайдете мережеве обладнання від таких гігантів у світі електроніки, як Totolink, Ubiquiti, Tp -link, Hikvision, Dahua, Utepo, Ruijie, Mikrotik та інші. Якщо вам потрібні пристрої для налагодженої та безперебійної роботи комп'ютерної мережі, наш асортимент гарантовано допоможе вам у цьому питанні.

СОДЕВКОМ

Основна назва: СОДЕВКОМ
Інші назви: SODEVCOM
Сайт: www.sodevcom.com.ua

Опис діяльності: Компанія займається продажем стоматологічного обладнання та спеціалізованої медичної оптики, бінокулярних луп, операційних мікроскопів. Також проводить навчання з напрямків "ендодонтичне лікування", "вініри", "імплантологія". Постачає ендодонтичне обладнання та інструменти, імплантологічні системи.

Релайв Бэланс

Основна назва: StudioGlass
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: studioglass.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Продукція фабрики Studio Glass відповідає вимогам ДСТУ EN 60598-1:2017. Ми пишаємось тим, що розвиваємо справжній український продукт. Якість обслуговування для нас так само важлива, як і якість продукції - тому на всі вироби діє гарантія 36 місяців.

ТОВ Мегатекс, ТОВ Мегатекс Індастріал акумулятори та батареї...

Основна назва: ТОВ Мегатекс, ТОВ Мегатекс Індастріал акумулятори та батареї https:
Інші назви: А-мега, Амега-авто
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: megatex-industrial.com.ua

Опис діяльності: Виготовлення акумуляторів та батарей

Анатолий Викторович

Основна назва: Анатолий Викторович
Інші назви: otzovik-kz
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: otzovik-kz.com

Опис діяльності: otzovik-kz.com - это ваш верный помощник в поиске лучших психологических услуг в Казахстане. Мы предлагаем вам уникальную возможность узнать мнение и опыт других людей, чтобы сделать осознанный выбор. На нашем сайте вы найдете тысячи реальных отзывов о психологических консультантах, терапевтах, психотерапевтах и других специалистах.