Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Виробництво та постачання»

Доречно

Основна назва: Доречно
Інші назви: Інтернет-магазин цікавих речей та подарунків Доречно
Сайт: dorechno.com.ua

Опис діяльності: Інтернет-магазин цікавих речей та подарунків Доречно — це краще місце для придбання подарунків для ваших друзів та близьких. Ми теж любимо дарувати, а тому розуміємо, як іноді важко обрати подарунок. Тому ми створили зручний сервіс, де зібрані найкрутіші речі та оригінальні подарунки від кращих світових брендів. В нашому магазині ви можете знайти безліч товарів найвідоміших виробників. Ексклюзивні подарунки, сувеніри, набори до свят, креативні та незвичайні речі. І все це за чудовими цінами! Ми також пропонуємо різноманітні послуги, такі як пакування подарунків та доставка. Наша команда завжди...

достависта

Основна назва: достависта
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: В СМ-ремонт работаю с августа 2020 года. Устроился электромонтажником, за это время обучился на штукатура. Поначалу было тяжело, не спорю, работы много, сроки. Всем надо побыстрее, но КАЧЕСТВЕННО. Прораб у меня молодец, видит что молодой-зеленый, чем мог помогал где советом, где делом. Главное не бояться и подходить к делу ответственно и если что не знаешь лучше спроси.

дтек сервис

Основна назва: Е гроши ком

Е гроши ком

Основна назва: Е гроши ком
Сайт: e-groshi.com
Опис діяльності: Однозначно рекомендую! у меня всегда было ощущение, что компания действительно заботится о сотрудниках. Оплата труда вовремя.

Е-гроші

Ева чарджерз

Основна назва: Ева чарджерз
Інші назви: Автоэнтерпрайз харків
Сайт: www.evachargers.com
Опис діяльності: Виробництво та продаж електричних зарядних станцій

Евро терм

Основна назва: Евро терм
Інші назви: Термостатические клапаны
Сайт: euroterm.by

Опис діяльності: Заказывал насосную группу и термостатические клапаны в "Евротерме". Товары были доставлены вовремя, но у меня были некоторые проблемы с установкой, так как не было подробных инструкций по установке в комплекте. Я был вынужден обратиться к другим источникам информации, чтобы разобраться в процессе установки. Но в итоге то разобрался.