Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Виробництво та постачання»

Международный институт психологии "Лидер"

Основна назва: Международный институт психологии "Лидер"
Інші назви: Psy Institute
Сайт: psy-institute.com

Опис діяльності: Мы предлагаем программы дополнительного образования и повышения квалификации, которые приведут к получению диплома, соответствующего установленным стандартам. Наш акцент сделан на развитие навыков самопрезентации, коммуникации и успешной практике в онлайн-среде с возможностью достижения высокого уровня дохода.

Микола Кащенко

Основна назва: Микола Кащенко
Опис діяльності: уауамґй

МОЛОДО

Основна назва: МОЛОДО
Інші назви: ТОВ “МОЛОДО”
Сайт: molodo.com.ua

Опис діяльності: MOLODO представляє новітній підхід у сфері доставки питної води, відзначаючись своєю непохитною відданістю якості та клієнтському сервісу. Наша діяльність розповсюджується на Київ та його сателітні міста, Львів з прилеглими районами, Луцьк та його околиці, Івано-Франківськ із областю, а також Ужгород та Закарпатську область, де ми забезпечуємо надійну доставку високоякісної води.

Недвижимость в Турции

Основна назва: Недвижимость в Турции
Інші назви: profitrealestate
Сайт: profitrealestate.ru

Опис діяльності: Я считаю, что вложиться в жилье в Алании, это правда очень хорошая и выгодная идея, особенно сейчас. Я не считаю цены на недвижимость в Турции заявленными на данный момент,так и множество аналитиков. Стоит обратить внимание на это, обязательно.

Нова Пошта

Основна назва: Нова Пошта
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Опис діяльності: МОШЕННИКИ, кидают людей на деньги, стажировку не оплачивают, месяц будете работать на шару. Депо 735, директор Артем совивский и его прихвостни, Вова,Леша https://www.vnutri.org/nova-poshta/comment-page-29/#comment-856991

Новус

Основна назва: Новус

Нютон

Основна назва: Нютон
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Опис діяльності: Компанія фігня дві неділі не могут зделать телефон

Обуховтовресурсы

Основна назва: Обуховтовресурсы

Окна Кривой Рог

Основна назва: Окна Кривой Рог
Інші назви: ООО "Окна. Двери. Балконы"
Сайт: oknakrivoyrogokna.blogspot.com
Регіон роботи: Кривий Ріг

Опис діяльності: Производство и установка для балконов под ключ и остекления дома, дорогих недешевых окон металлопластиковых (пластиковых), деревянных, и дверей. Плюс металлические евродвери, входные бронедвери. Материал: массив дерева; брендовый ПВХ профиль Salamander, Rehau, Aluplast, Schuco, WDS, Steko, Trokal, Veka, Kommerling, KBE. Изготовление по предварительному заказу с договором.

Олга-Логістик

Основна назва: Олга-Логістик
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: Склад пива та напоїв.