Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Виробництво та постачання»

B2b Prof group

Основна назва: B2b Prof group
Опис діяльності: Працевлаштування українців в Польші

baloane aniversare 1 an

Основна назва: baloane aniversare 1 an
Інші назви: Castro
Сайт: www.baloanevesele.ro
Опис діяльності: Astfel se obtin buchete dde baloane atractive si pentru cei mai pretentiosi clienti. Dintre tate zilele dee nastere pee cre le sarbatoresti pe tot parcursul anului, ziua de nastere a mamei tale este probabil unaa dintre cele mai importante. In toata lumea,zilele de nastere sunt sarbatorite cu urari, felicitari si cadouri si esre intotdeauna o ocazie speciala. 🥂Astazi esti inconjurat de prieteni ssi familie, esti rasfatat dee atentia noastra si bucura-te sikncer de felicitari si urari, pentru ca astazi este ziua ta! Transmite-ti dragostea si respectul fata de ei oferindu-le cele mai frumoase...

BARBERCOMPANY

Основна назва: BARBERCOMPANY
Сайт: barbercompany.com
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: «BARBERCOMPANY» ЦЕ МАГАЗИН ЕКСКЛЮЗИВНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ГОЛІННЯ

Beauty Guru

Основна назва: Beauty Guru
Інші назви: beautyguru - магазин косметикi
Сайт: beautyguru.com.ua

Опис діяльності: beautyguru.com.ua онлайн магазин люкс косметикі, Ки́їв, Україна Вiтаю вас у професiйнiй крамницi догляду за волоссям та обличчям. Я - Beauty Guru - знаю усе про кращi доглядовi бренди. Beauty Guru – краса шкiри, волосся та здоров'я Жінки Експерт у галузi догляду та парфумерії – магазин Beauty Guru це бренд, створений у 2022 р. Багаторічний досвід розкриття природної краси жiнок, поєднаний із інноваційним підходом до пошуку марок та співпрацею з відповідальними партнерами, втілюється у високоефективних формулах косметичних продуктів, представлених на сайті.

BezDep

Основна назва: BezDep
Сайт: bezdepcasino.com.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Ми спеціалізуємося на пошуку та оглядах ексклюзивних бездепозитних бонусів від провідних Українських онлайн-казино. Прокрутіть наш список щоб знайти той бонус, який відповідає вашим інтересам.

Bitmore

Основна назва: Bitmore
Сайт: bitmore.com.ua
Опис діяльності: з 2017 року, тисячі підприємців та учасників криптоспільноти в Україні та Європі скористалися нашими послугами. В даний час ми надаємо такі послуги, як обмін криптовалют на готівку в Одесі, Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Тернополі, Хмельницькому, Броварах, Чорноморську та інших містах України, переведення активів з однієї країни до іншої без використання SWIFT, SEPA та інших платіжних сервісів, а також продаж та купівля криптовалюти у Празі, Варшаві, Парижі, Берліні, Брюсселі та інших провідних столицях світу.

Bokal.ua

Основна назва: Bokal.ua
Опис діяльності: Посуд

Boss Crystal

Основна назва: Boss Crystal
Інші назви: Boss Crystal Official
Сайт: bosscrystal-official.com.ua

Опис діяльності: Офіційні представники бренду Boss Crystal в Україні. Продукти втілення високої якості, підтвердженої сертифікатами, що гарантують використання високоякісного кришталю та дорогоцінних металів. Весь посуд виготовляється вручну на фабриці RCR у серці Тоскани, Італія, з історією у 40+ років, що робить цю фабрику визнаним лідером у галузі кришталевого посуду. Обираючи продукцію, клієнти отримують справжній італійський дизайн і європейські традиції.

Cloud-Smoke

Основна назва: Cloud-Smoke
Інші назви: Вей шоп Cloud-Smoke
Сайт: cloud-smoke.com

Опис діяльності: Ми онлайн-магазин з продажу оригінальних ELFBAR, VAAL, BALMY. Ми намагаємося поповнювати наш магазин новинками щоб радувати покупців. А наші досвідчені фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір.

Danaprisdoors

Основна назва: Danaprisdoors
Сайт: danaprisdoors.com.ua

Опис діяльності: Компанія DANAPRIS DOORS пропонує гідний вибір шпонованих і забарвлених плінтусів. Серед запропонованого різноманіття можна підібрати підходящий по ширині і відтінку варіант. Можна вибрати плінтус, пофарбований в тон до дверей або стіни, а також декоративний варіант. Планується замовляється під індивідуальне виготовлення.