Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Виробництво та постачання»

Danaprisdoors

Основна назва: Danaprisdoors
Сайт: danaprisdoors.com.ua

Опис діяльності: Мы используем мировой опыт в современных технологиях изготовлении и дизайне дверей. итальянские стандарты качества и современные технические возможности производства позволяют нам создавать тренды в “дверной моде”

deluxswisswatches

Основна назва: deluxswisswatches
Інші назви: deluxswisswatches на Бассейная 2
Сайт: deluxswisswatches.com
Опис діяльності: Мы сотрудничаем только с официальными дилерами, которые продают оригинальные часы и ювелирные украшенияпремиум класса. Вся продукция укомплектована всеми необходимыми документами, на нее распространяется международная гарантия и к каждому изделию предусмотрена оригинальная коробка. Благодаря нашему проекту вы сможете узнать, где дешевле всего можно будет приобрести часовые изделия TAG Heuer, Zenith, Breitling, Omega, Hublot и модели других всемирно известных брендов. Подробности можно узнать по телефону. Viber и WhatsApp отвечаем 24/7

DevLVIV

Основна назва: DevLVIV
Інші назви: MIRKO
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: Компанія DevLVIV використовує працю задурно. Хочу розказати по компанію та розводників в ній. Мова піде про DevLVIV яка розводить людей. Править цієюю компанію шайка на чолі з Михайлом та Іриною. Їм допомагає девопс Алекс та Ідано, Міа. Вони підписують договір про нерозголошення і все ви на гачку. Офіційно не працевласштовують бо нащо. Беруть на гнилий проект який ніхто не хоче робити. Проект ледве дихає і написаний не шибко мудрими. Але це все дурниці. Ви робите роботу і Михайло починає на вас гнати що ви погано написали. Мовляв все так файно було а ти все погано пишеш. Хоча там код такий що треба...

Dumok

Основна назва: Dumok
Сайт: dumok.ua
Опис діяльності: Уже два месяца пользуемся з друзьями кальяном и думаем у них еще купить и уголь Dumok. Табак, колбы для кальяна и как сам кальян приобрели в этом онлайн-магазине. Ассортимент здесь действительно разнообразен, а с выбором всегда помогут. Нравится то, что обслуживание, как всегда, на пятерочку. Консультация информативная, быстрая обработка заказа, да и цены вполне демократичные.

E ГРОШІ КОМ

Основна назва: E ГРОШІ КОМ
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Опис діяльності: работал в техподдержке, коллеги хорошие, дружественная атмосфера, крутой рук! Есть карьерный рост, но для тех кто реально ответственный)

Ekava

Основна назва: Ekava
Інші назви: Магазин кофе
Сайт: ekava.com.ua
Опис діяльності: Ekava – это не просто магазин кофе, это настоящее путешествие во вкусовые грани каждой культуры. Мы гордимся тем, что можем предложить вам ассортимент, олицетворяющий богатство традиций и уникальность каждого региона. Все наши сорта кофе тщательно отобраны и обжарены так, чтобы передать всю гамму вкусовых нюансов. Откройте для себя мир вкуса вместе с Ekava – вашим проводником в замечательном путешествии в кофейную культуру.

ELDORADO, ЕЛЬДОРАДО

Основна назва: ELDORADO, ЕЛЬДОРАДО
Інші назви: Торговля: Бытовая техника, электроника

Elitamoda

Основна назва: Elitamoda
Сайт: elitamoda.com
Опис діяльності: Elita – якісна та красива спідня білизна Кожна жінка і дівчина мріє про спідню білизну, в якій вона виглядає бездоганно. Комфортна білизна на кожен день або гарний комплект для особливої нагоди Ви знайдете в інтернет-магазині Elitamoda.com. Швейне підприємство «Еліта» з 1970 року випускає величезний вибір вишуканої та зручної спідньої білизни, тому ми по праву пишаємося нашою продукцією! Чим ми заслужили на довіру клієнтів? Комфортна посадка бюстгальтерів та трусів. Якісні та функціональні матеріали. Доступні ціни. Гігієнічні висновки готової продукції. Сертифікати відповідності всіх...

Elsharm

Основна назва: Elsharm

Опис діяльності: Переводчик

escorts torrevieja

Основна назва: escorts torrevieja
Інші назви: Macfarlan
Сайт: www.escortstorrevieja.com
Опис діяльності: One crucial aspec tһat Torrevieja's escort industry һas significаntly improved ᥙpon iis thе prioritization of safety and security.